جمعه 02 فروردین 1398
آخرین جلسه شورای اداری سال 89 شهرستان دشتستان برگزار شد (کدخبر: 64)

سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان  در جلسه شورای اداری شهرستان دشتستان اظهار داشت: شهدا با نثار خون خود به اهداف والای انقلاب خدمت کردند و جایگاه رفیع آنها باید درجامعه ارج نهاده شود.
بخشعلی دهقایدی گفت :امروز ایثارگران و خانواده شهدا ولی نعمت این جامعه هستند و همه متولیان امر باید در خدمت رسانی صادقانه به خانواده شهدا و ایثارگران از هیچ کمکی دریغ نورزند.

وی اضافه کرد:همه ادارات و نهادها موظف به  رسیدگی به امور ایثارگران و خانواده شهدا می باشند
سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان گفت: رسیدگی به مسائل و مشکلات ایثارگران و خانواده شهدا باید در سرلوحه امور قرار گیرد ولازم است در هر اداره ای فرد مشخصی موظف به پیگیری امور خانواده شهداء و ایثارگران باشد.
ایشان همچنین از مسئولین ورزش استان خواست که نسبت به مشکلات  ورزش شهرستان توجه بیشتری داشته باشند و در رفع مشکلات آنها تسریع بعمل آورند.
دهقایدی در آستانه تعطیلات نوروز  گفت: بخشداران،شهرداران،دهیاران و شوراه های اسلامی برای استقبال از مهمانان در سال جدید و  پاکسازی و زیبا سازی و آمادگی شهر ها و روستاها با هم اتفاق نظر و همکاری  داشته باشند.
دهقایدی افزود: برای حفظ مسائل ایمنی و تامین امنیت در چهارشنبه سوری آخر سال، ادارات با همکاری نیروی انتظامی  بر امور نظارت داشته باشند.
ایشان از روابط عمومی های ادارات و دستگاه های اجرایی خواست برای ارزش گذاری به بسیج در امور تبلیغاتی و اطلاع رسانی  ایام عید نوروز نام پایگاه مقاومت بسیج نیزذکر شود.
 فرمانده سپاه ناحیه دشتستان نیز در این نشست  خواستار همکاری ادارات در اعزام کاروان راهیان نور و هماهنگی در برگزاری دعای ندبه در سطح شهرستان شد.
 یداله مرادی گفت: برنامه ریزی جهت اعزام چهار هزار نفر از شهرستان دشتستان در قالب کاروان راهیان نور به منطقه عملیاتی جنوب در راستای آشنایی جوانان با فرهنگ شهید و شهادت از برنامه های مهم شهرستان  است.
وی گفت : تکمیل  فضاهای یادمان های شهدای گمنام  دشتستان  خیلی طولانی شده است و باعث نگرانی است  و از مسئولین می خواهیم که در ساماندهی و تکمیل این پروژه ها اهتمام جدی داشته باشند
ایوب پاپری مقدم نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت:گاز یکی از محورهای اصلی توسعه ما در شهرستان خواهد بود واز مسئولین گاز می خواهیم که نسبت به پروژه های گاز تسریع بعمل آورند تا مردم از این نعمت خدادادی استفاده نمایند .
وی در ادامه اظهار داشت که  این استان متعلق به همه است و باید در توزیع اعتبارات ورزشی از سوی منابع نفتی به تیم های شهرستانی نیز توجه شود.
رئیس شرکت گاز استان بوشهر نیز د راین نشست گفت: در سال جاری 16هزار انشعاب  داشتیم که در مقایسه با  دوسال گذشته با 214کیلومتر پیشرفت دو برابری داشته ایم.
غلامعباس حسینی گفت: در طول سه سالی که شرکت گاز در استان شروع به فعالیت نموده است  تا کنون 22شهر از شهرهای استان گاز به ورودی شهرها وارد شده است  و 11شهرنیز 95 درصد از شبکه گاز شهری آنها انجام شده است.
رئیس شرکت گاز استان بوشهرگفت:در خرداد ماه امسال شهر برازجان با 54کیلومتر شبکه گاز دار شدو در حال حاضر دو هزار و 500 علمک در شهر برازجان نصب است و 220 مشترک نیز در این شهراز گاز طبیعی استفاده می کنند.

   1390/1/3        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )