جمعه 02 فروردین 1398
سه پروژه گازرسانی روستایی و صنعتی در دشتستان افتتاح شد (کدخبر: 62)

اولین پروژه ، افتتاح گازرسانی به روستای زیارت دشتستان با نصب 200 علمک ، 22 کیلومتر شبکه گازرسانی  و یک ایستگاه گاز با هزینه ای به میزان 800 میلیون تومان بود.
دومین پروژه ، افتتاح گازرسانی به روستای دهقاید دشتستان با 28 کیلومتر شبکه گازرسانی و 1300 علمک و یک ایستگاه گاز با هزینه ای بالغ بر 950 میلیون تومان بود که در حال حاضر تمام خانوارهایی این روستا دارای گاز خانگی شدند .
سومین پروژه گازرسانی ، افتتاح گازرسانی به شهرک صنعتی برازجان با تکمیل شبکه داخلی و هزینه ای برابر با 400 میلیون تومان  بود .
رئیس گاز استان در مصاحبه ای با خبرنگار فارس در برازجان گفت :استان بوشهر در بحث فروش گاز هم خانگی و صنعتی امسال به رتبه پنجم کشوری دست یافته است.
وی از نصب 16 هزار علمک گاز  در سطح استان بوشهر بطول 400 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 34 میلیارد تومان در سالجاری خبر داد .
غلامعباس حسینی گفت: روستاهایی که 15 کیلومتری خط انتقال گاز هستند و جمعیت آنها از 80 خانوار بالاتر باشند  اینها بطور کلی  تصویب شده است که گازرسانی بشود.
حسینی  کل شبکه گازرسانی در سطح شهرستان دشتستان را 160 کیلومتر با اعتباری بالغ بر ده میلیارد و 700 میلیون تومان تا الان اعلام کرد.
وی همچنین خواستار همکاری مسئولین در تسهیل اراضی در امر گازرسانی به شهر وحدتیه شد .
وی اضافه کرد  : 100 روستا در سفر سوم ریاست جمهوری نیز مصوب شده است که گازرسانی بشود.
ایشان گفت: در سطح شهرستان دشتستان غیر از کارخانه سیمان دشتستان و شهرک صنعتی که گازدار شده اند کارخانه گچ و آسفالت و صنایع کوچک دشتستان در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: کارخانه سیمان دشتستان هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان بوده است که ما امیدواریم در خصوص گازدار شدن صنایع این شهرستان مسئولین استان و شهرستانی همکاری نمایند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر نیز گفت: امروز فضای همدلی و وفاق و همکاری مسئولین و مردم را ارج می نهیم چرا که با این فضای همدلی و وحدت مسئولین می توانند در خدمت رسانی به مردم نقش آفرینی کنند.
محمد حسین شنبدی اظهار داشت: اولویت کار ما فرهنگی است و اگر ما درهمه عرصه های مختلف ،صنعتی ،کشاورزی اقداماتی هم داشته باشیم باید پیوست آن کار فرهنگی و اعتقادی باشد .
ایوب پاپری مقدم نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: روستای زیارت با توجه به بزرگی آن و وجود قطب دامداری استان نیاز به توجه و کمک های بیشتری از سوی دولت به توسعه زیرساخت های روستا می باشد .

   1390/1/3        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )