یکشنبه 05 خرداد 1398
سرپرست فرمانداری دشتستان: بخشداران و شهرداران متولی برگزاری مراسم هفته معلم در دشتستان هستند/آموزش و پرورش نقش مهمی در تحقق اهداف گام دوم انقلاب دارد (کدخبر: 1899)
سرپرست فرمانداری دشتستان: بخشداران و شهرداران متولی برگزاری مراسم هفته معلم در دشتستان هستند/آموزش و پرورش نقش مهمی در تحقق اهداف گام دوم انقلاب دارد


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان,  بعدازظهر سه شنبه(۲۷ فروردین۹۸) شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتستان به ریاست سرپرست فرمانداری دشتستان برگزار گردید. 
 
       در ابتدای این جلسه سید حسن لواسانی رئیس آموزش و پرورش دشتستان ضمن تبریک سال نو و ارائه گزارش از دستاوردهای آموزش و پرورش در سال ۹۷ از اعضای ستاد اسکان مسافران نوروزی آموزش پرورش تقدیر نمود.
 
       دکتر لقمان زاده سرپرست فرمانداری  و رئیس شورای آموزش و پرورش دشتستان نیز ضمن تشکر از آموزش و پرورش بواسطه ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافران و گردشگران در ایام نوروز, همکاری این مجموعه با ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان دشتستان را ستود. 
   
       وی در ادامه به تشریح بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و گفت: در مبحث تولید علم و دانش و بازآفرینی نهادهای علمی, آموزشی, تربیتی و پژوهشی و در نهایت تحقق اهداف گام دوم انقلاب,  آموزش و پرورش نقش مهم و موثری خواهد داشت. 
 
       جواد لقمان زاده همچنین ضمن تبریک پیشاپیش هفته بزرگداشت مقام معلم افزود: بخشداران و شهرداران متولی برگزاری مراسم هفته معلم در دشتستان خواهند بود و در این راستا حتما تکریم بازنشستگان فرهنگی و زحمتکش در دستور کار باشد.
 
       لقمان زاده در نهایت با اشاره به نقش بی بدیل معلمان در تربیت فرزندان آینده کشورمان اظهار داشت: تکریم معلم تکریم علم, دانش و فداکاری است.

   1398/1/27 23:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )