یکشنبه 05 خرداد 1398
سرپرست فرمانداری دشتستان: هیچ دولتی به اندازه دولت تدبیر و امید انتقاد پذیر نبوده است/با میدان دادن به جوانان پویایی و نشاط را به جامعه تزریق کنیم (کدخبر: 1884)
سرپرست فرمانداری دشتستان: هیچ دولتی به اندازه دولت تدبیر و امید انتقاد پذیر نبوده است/با میدان دادن به جوانان پویایی و نشاط را به جامعه تزریق کنیم


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری, ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان دشتستان به ریاست سرپرست فرمانداری  برگزار گردید. 
 
       در این جلسه جواد لقمان زاده ضمن تاکید بر حفظ و تقویت نشاط و شادابی در جوانان گفت:  باید با میدان دادن به جوانان, پویایی و نشاط را به جامعه تزریق کنیم.
 
       سرپرست فرمانداری دشتستان با اشاره به انتقاد پذیر بودن مسئولان, اضافه کرد: انتقاد برای کمال و اصلاح جامعه لازم است.باید به جوانان  اجازه انتقاد داده شود. هرچند هیچ دولتی به اندازه دولت تدبیر و امید انتقاد پذیر نبوده است. 
 
       دکتر لقمان زاده در ادامه با ذکر عواملی چون: عدم اشتغال, اعتیاد, نداشتن شناخت کافی پیش از ازدواج و فضای مجازی به عنوان مهم ترین عوامل طلاق در جامعه خواستار برگزاری کارگاه های آموزش سواد رسانه ای در بخش های شش گانه شهرستان دشتستان شد و افزود: بخشداران با همکاری فرماندهی انتظامی و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان, نشست ها و کارگاههایی با موضوع فضای مجازی و ارتباطات اجتماعی برگزار نمایند چون ارتقاء سواد رسانه ای از ضروریات تقویت فرایند توسعه سیاسی است.

   1397/12/11 17:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )