پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
افتتاح ساختمان دانشگاه آزاد دشتستان (کدخبر: 1877)
افتتاح ساختمان دانشگاه آزاد دشتستان


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، ساختمان آموزشی و اداری دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان با حضور فرماندار ، نماینده دشتستان ، رییس واحد استان و نماینده سازمان مرکزی ، امام جمعه برازجان و جمعی از مسوولان و مدرسان و دانشجویان  افتتاح شد.
 
فرماندار دشتستان در این آیین گفت ؛ بسیار خرسندم از اینکه توفیق پیدا کردم تا در آیین افتتاح مجتمع ساختمانی خلیج فارس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان ، در آستانه مناسبت خجسته چهلمین سال روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در جمع اهل علم و دانش ، استادان گرامی و دانشجویان عزیز همراه با جمعی از خدمتگزاران به مردم حضور داشته باشم.
 
       دکتر ارسلان زارع افزود :  مهمترین رکن توسعه هر جامعه و کشوری ، رکن محوری منابع انسانی آن است . بدیهی است این رکن موثر و اساسی از بستر مدرسه و دانشگاه می گذرد.
 
       فرماندار دشتستان همچنین تصریح کرد :  دانشگاه آزاد اسلامی ایران ، امروز به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان  با کمک نقدی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ره  در سال ۱۳۶۱ متولد و تاسیس شد و امروز با فعالیت بیش از ۴۰۰ واحد دانشگاهی در داخل و چهار واحد بین المللی در خارج از کشور  به سومین دانشگاه بزرگ جهان تبدیل شده است که از جمله ی مهمترین دستاوردهای علمی و آموزشی انقلاب اسلامی ایران باید محسوب شود.
 
       دکتر زارع اضافه کرد : دانشگاه آزاد اسلامی نهادی برخاسته از دل انقلاب و مردم و در راستای تحقق آرمان های بلند ملت ایران و انقلاب اسلامی یعنی  استقلال آزادی و جمهوری اسلامی بوده است. استقلال نه فقط در عرصه سیاسی  بلکه در همه ی عرصه ها بخصوص استقلال علمی و آموزشی بود. 
 
       فرماندار دشتستان افزود ؛ امروز جمهوری اسلامی ایران در ابعاد گوناگون و شاخص های توسعه انسانی جایگاه خوبی در بین کشورهای جهان بدست آورده است که مطمئنا در تحصیل ابن دست آوردها ، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی نقش برجسته ای دارند.
 
       دکتر زارع در پایان خواستار توجه بیشتر به امر پژوهش و توسعه کیفی رشته های تحصیلی و ایجاد رشته های جدید در رسته های پزشکی و پیرا پزشکی در واحد دشتستان شد.

   1397/11/17 21:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )