جمعه 02 فروردین 1398
اجرای مانور پدافند غیر عامل با حضور فرماندار دشتستان (کدخبر: 1863)
اجرای مانور پدافند غیر عامل با حضور فرماندار دشتستان


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان،  مانور پناه گیری و تخلیه اضطراری به مناسبت هفته پدافند غیر عامل با حضور فرماندار دشتستان و جمعی از مسوولان شهرستان با مشارکت هنرجویان و شهرداری برازجان و ادارات ذیربط در هنرستان فنی و حرفه ای علم و صنعت برازجان برگزار گردید. 
 
       فرماندار دشتستان در  این مراسم گفت : اگر چه ایران مقتدر در پناه خداوند قادر متعال علی رغم همه ی تهدیدات،  مسیر توسعه و بالندگی را طی می کند،  اما ضرورت دارد تا علاوه بر افزایش توان دفاعی، در خصوص پدافند غیر عامل نیز همه ی اقدامات مورد نیاز پیش بینی و صورت پذیرد و آگاهی های عمومی افزایش یابد. 
 
       دکتر ارسلان زارع در بخشی دیگر از سخنان با اشاره به تعریف و مفهوم پدافند غیر عامل به اصل اهمیت و لزوم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی پرداخت و تاکید کرد که برای به حداقل رساندن آسیب ها و خسارات مالی تجهیزات و تاسیسات حیاتی و حساس نظامی و غیر نظامی و تلفات انسانی بدون بکارگیری جنگ افزار در هنگام بحران ، باید از اصول پدافند غیر عامل استفاده بهینه و شایسته نمود.

       فرماندار دشتستان در پایان سخنان از هنرجویان خواست تا ضمن یادگیری اصول پدافند غیر عامل، در انتقال مفاهیم به خانواده های خود و عموم جامعه کوشا باشند.

       شایان ذکر است مراحل مانور پناه گیری و تخلیه اضطراری با اقدامات عوامل و با مشارکت هنرجویان هنرستان مذکور اجرا شد.

   1397/8/9 10:18        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )