پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
افتتاح سالن ورزشی امام رضا (ع) برازجان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان (کدخبر: 1862)
افتتاح سالن ورزشی امام رضا (ع) برازجان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان, سالن ورزشی امام رضا علیه السلام برازجان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان،  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر،  فرماندار دشتستان،  نماینده مردم دشتستان  در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل ورزش و جوانان استان ، چمعی از مسئولان شهرستانی و تعدادی از ورزشکاران و ورزش دوستان افتتاح شد.
 
       معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان در این مراسم گفت: یکی از راه کارهای بهبود وضعیت، استفاده از خیرین ورزشی بوده است، افزود: تمام تلاش ما قرار دادن فضاهای ورزشی مناسب در اختیار مردم بوده و اگر احساس کنیم جامعه متعلق به ماست، می توانیم به روند بهبود وضعیت جامعه کمک کنیم.  
 
       ژاله فرامرزیان اضافه کرد: در دولت جدید، شاهد دو برابری سرانه ورزش در استان بوشهر بودیم، پروژه های جدید را نیز کلنگ زنی نکرده چون بر اساس منابع تحت اختیار به هیچ عنوان توانایی آن را نداریم، اما اگر شاهد پیشرفت ۵۰درصدی پروژه ای باشیم، آن را جزو اولویت های خود قرار می دهیم.
 
       وی خاطر نشان کرد: دشتستان شهرستانی بسیار مستعد است، منابع مالی صرف سالن ورزشی امام رضا(ع) در شهر برازجان شده که امید است، شاهد نگهداری فعال آن باشیم.
 
       فرماندار دشتستان نیز گفت : مهمترین ظرفیت دشتستان پهناور، ظرفیت منابع انسانی آن است که در ابعاد گوناگون نقش آفرینی کرده اند. جوانان دشتستانی در سال های اخیر در بیشتر المپیاد های علمی،  آموزشی،  ورزشی  و مسابقات استانی و کشوری توانسته اند مقام های برتر را از آن خودشان کنند .
 
       ارسلان زارع افزود :  بسیار خوشحالم که مردم  علاوه بر اشتیاق به ورزش قهرمانی به  ورزش های همگانی توجه دارند و استقبال کرده اند.
 
       فرماندار دشتستان در ادامه گفت:  خوشبختانه از فضاهای ورزشی و زیرساخت هایی که بدین منظور دولت فراهم نموده به خوبی استفاده می شود. در دولت تدبیر و امید توسط اداره کل ورزش و جوانان، شهرداری ها و دهیاری ها، در عرصه تکمیل و احداث مکان های ورزشی اعم از فضاهای بسته و روباز بیش از 500 میلیارد ریال هزینه شده است.
 
       زارع افزود : در چهار سال گذشته علاوه بر تکمیل سالن های ورزشی 77 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال و فوتبال در شهرستان احداث گردیده است.
 
       محمد باقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: دشتستان در گذشته آنچنان که می بایست مورد توجه سازمان ورزش و جوانان کشور قرار نگرفت، در چند سال اخیر شاهد توجه و عنایات بسیار خوبی از طرف وزرات خانه، فرماندار و مدیر کل استان بوشهر برای تحول در ورزش این شهرستان بودیم، اقدامات موثری از جمله سالنی که امروز شاهد افتتاح آن بودیم، صورت گرفت.
 
       وی با اشاره به این که تلاش های هیئت ها ورزشی در دشتستان چشم گیر بوده است، اضافه کرد: با پیگیری هایی که از طرف وزارت نفت انجام شد، با تخصیص ۲میلیارد تومان به منظور احداث ۱۰زمین چمن در دشتستان موافقت شد.
   1397/8/4 20:21        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )