پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
تقدیر فرماندار دشتستان از نیروی انتظامی (کدخبر: 1859)
تقدیر فرماندار دشتستان از نیروی انتظامی       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی با نام پلیس مقتدر، امین مردم، فرمانده انتظامی شهرستان، معاونین، فرمانده و روسای حوزه ها، واحدها، کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی با فرماندار دشتستان دیدار کردند.
 
       دکتر ارسلان زارع ضمن تبریک مجدد هفته نیروی انتظامی و قدردانی از فرماندهی و پرسنل پرتلاش مجموعه انتظامی دشتستان در خصوص اهمیت و جایگاه امنیت در جامعه سخن گفت و ضمن اظهار امیدواری از بستر سازی امر توسعه توسط نیروی انتظامی گفت: مولفه های امنیت پایدار در افق 1404، داشتن جامعه ای امن، با ثبات، توسعه یافته و الهام بخش است که از مهمترین اهداف سند جمهوری اسلامی ایران است.
 
       سرهنگ سیدجواد رضوی نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد مجموعه انتظامی شهرستان ارائه نمود. در پایان این دیدار فرماندار و رئیس شورای تأمین دشتستان با اهدای لوح سپاس از فرمانده انتظامی  و همکارانشان تقدیر به عمل آورد.
 
       همچنین در این روز، در بازدید از پاسگاه انتظامی روستای بنداروز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی و رئیس شورای بخش مرکزی ، فرماندار شهرستان را همراهی کردند.   1397/7/18 21:44        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )