پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
فرماندار دشتستان: مسیر توسعه از بستر مدرسه ی پویا می گذرد. (کدخبر: 1853)
فرماندار دشتستان: مسیر توسعه از بستر مدرسه ی پویا می گذرد.


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، مراسم بازگشایی مدارس شهرستان با حضور فرماندار دشتستان، امام جمعه برازجان و جمعی از مسئولین شهرستانی در دبیرستان خدیجه کبری (س) برازجان برگزار گردید.
 
       فرماندار دشتستان در این مراسم گفت: مهرماه و تقارن آن با ماه محرم و هفته دفاع مقدس، فرصتی ارزشمند برای نسل جوان، دانش آموزان و دانشجویان است تا ملهم از زندگی بزرگ پرچم دار حق طلبی، عدالت طلبی و آزادگی، امام حسین (ع)، مسیر بالندگی، شکوفایی و تعالی را طی نمایند.
 
       دکتر ارسلان زارع افزود: تحصیل علم و دانش و تعلیم و تزکیه و تربیت در همه ی جوامع و در طول تاریخ به ویژه دوران معاصر جایگاه رفیع داشته و دارد. وی همچنین افزود: محوری ترین، اساسی ترین و بنیادی ترین رکن موثر توسعه کشور ، آموزش و پرورش است. این نقش اساسی توسط دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان و استادان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ایفا می شود و بستر اجرای این نقش اساسی، مدرسه است. مدرسه ای که بایستی پویا، نشاط آور و نوآور باشد. مدرسه ای که مسیر کمال انسانی را مشخص ، نمایان و زمینه ساز توسعه جامعه گردد.
 
       رئیس شورای آموزش و پرورش دشتستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت:   اگر چه مهرماه برای همه، ماه مهر و مهربانی است اما برای دژخیمان ، دشمنان بشریت و کوردلان تروریست که دیروز همزمان با اولین روز شکوفه های زندگی در مدرسه بود، در اهواز نشان دادند، نه تنها هیچ بویی از انسانیت نبرده اند بلکه پیشه آنان خونریزی و کشتن مردم و کودک 4 ساله است.
 
       فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان دشتستان در بخش پایانی از سخنان ضمن گرامیداشت مناسبت خجسته هفته ی دفاع مقدس گفت: مردم ایران بویژه جوانان همواره برای استواری و مقاومت در مقابل ظالمان و استبدادگران به بزرگان دین اسلام خصوصا امام حسین (ع) اقتدا کرده و می کنند. ملت عزتمند ایران امروز نیز با پیروی از تعالیم ائمه اطهار و بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری، سختی ها را تحمل و مسیر توسعه را طی خواهند کرد.   1397/7/1 10:42        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )