یکشنبه 05 خرداد 1398
تقدیر از کارمندان نمونه با حضور معاون سیاسی استاندار (کدخبر: 1844)
تقدیر از کارمندان نمونه با حضور معاون سیاسی استاندار       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، مراسم تجلیل از کارمندان نمونه دولت شهرستان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر و فرماندار دشتستان در تالار فرهنگ شهر برازجان برگزار شد.
 
       در این مراسم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به آموزش های مکتب ائمه در خدمت رسانی به مردم گفت: اینکه فردی در جایگاه خدمتگزاری قرار بگیرد ، توفیق خداوند است.
 
       دکتر مجید خورشیدی با اشاره به موضوع تکریم ارباب رجوع و اهمیت آن، خطاب به کارمندان گفت: هر نیازی که از شهروندان برطرف می شود ، برای شما نعمتی از جانب خداوند بوده، که نباید نادیده بگیرید.
 
       معاون سیاسی استاندار در ادامه افزود: در ماه های اخیر مشکلاتی در حوزه اقتصادی داشته ایم که بخشی از آن به علت خروج آمریکا از برجام بود که این نشان می دهد که عمل ما اشتباه نبوده است. 
 
       وی در ادامه با تاکید بر کارآمدی دولت ادامه داد: ما باید از کارآمدی دولت که همان کارآمدی نظام است دفاع بیشتری بکنیم و کمک کنیم مردم امیدوارانه تر زندگی کنند. دشمن با توجه به وضعیت اقتصادی ماه های اخیر، نهایت تلاش خود را می کند که مردم را ناامید کند. 
 
       ایشان اشاره ای به حمایت های چند باره مقام معظم رهبری از دولت کرده که فرمودند: دولت باید با قدرت به کار خود ادامه دهد و کسانی که تلاش دارند دولت را ناکارآمد نشان دهند در واقع در خط دیگری سیر می کنند. 
 
       دکتر خورشیدی در پایان سخنان خود گفت: عده ای با رسانه ها و جامعه ارتباط ندارند، ارتباط با رسانه مسئولین را درجامعه محبوب تر می کند، ضمن بالاتر بردن رضایت مندی مردم نشان از کارآمدی مدیران نیز است. از سال آینده در نمره ارزیابی مدیران و دستگاه ارزیابی توسط رسانه ها نیز در ارتباط با مدیران با رسانه ها داده شده و دخالت داده می شود.
 
       فرماندار دشتستان در این مراسم ضمن اشاره به پتانسیل بالای شهرستان گفت: دشتستان ظرفیت های بسیاری در عرصه های مختلف دارد که خدمتگزاری به آنان موجب افتخار و مباهات ما خدمت گزاران است.
 
       دکتر ارسلان زارع افزود: نگاهی مختصر به پیشینه تاریخی و باستانی این دیار نشان می دهد مردم این دیار از دوره باستان به بعد در بسیاری ازمنه جزو جوامع متمدن جنوب بوده اند.
 
       وی ادامه داد: جوانان دشتستان در تحصیل علم و دانش و تولید علم و فناوری در سال های اخیر  موفقیت های زیادی کسب کرده اند. کارمندان ادارات دشتستان در انجام وظایف قانونی خود تلاش مستمر دارند که جای قدردانی دارد.
 
       شایان ذکر است در پایان این مراسم از تعدادی از کارمندان نمونه دولت شهرستان، تجلیل و تقدیر شد.

   1397/6/5 10:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )