یکشنبه 05 خرداد 1398
جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در دشتستان (کدخبر: 1819)
جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در دشتستان


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ، جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد دشتستان با حضور فرماندار شهرستان،جمعی از خیرین و مسئولان استانی و شهرستانی در پژوهشسرای متقین برازجان برگزار شد.
       فرماندار دشتستان ضمن تشکر و قدردانی از خیرین ، مسئولان شهرستان و مدیر عامل ستاد دیه استان بوشهر که در جشن گلریزان سال گذشته موجبات آزادی 48 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد دشتستان را فراهم کردند، گفت : از آنجائیکه آمار و تعداد زندانیان جرایم غیر عمد نیز از وجوه سلبی سرمایه های اجتماعی هر جامعه ای محسوب می شود ، ضرورت دارد مردم و مسئولان با وفاق و همدلی به مشارکت همدیگر زمینه های کاهش این آمار زندانیان را فراهم آورند.
       دکتر ارسلان زارع در ادامه سخنان خود افزود : تعداد قابل توجهی از زندانیان جرایم غیر عمد دشتستان مشمولین پرداخت مهریه ،ضمانت نامه ها و حوادث راهنمایی و رانندگی می باشند.
       فرماندار شهرستان در پایان گفت : بر اساس بررسی های به عمل آمده امسال 53 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد دشتستان با مساعدت مالی خیرین ، بخشداران ، دهیاران ، شوراهای اسلامی و با همکاری ستاد دیه استان بوشهر و تشکل های مردم نهاد ، هنرمندان ، ورزشکاران و اصحاب رسانه آزاد می شوند.   1397/3/20 14:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )