یکشنبه 05 خرداد 1398
ستاد ساماندهی امور جوانان از فعالان طرح نشاط اجتماعی و اردوی جهادی امید تقدیر کرد. (کدخبر: 1813)
ستاد ساماندهی امور جوانان از فعالان طرح نشاط اجتماعی و اردوی جهادی امید تقدیر کرد.


     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ، ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مشاور استاندار در امور فرهنگی و رسانه و اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
    فرماندار دشتستان با اشاره به لزوم بهره گیری بیشتر جوانان از برنامه های فرهنگی و مذهبی در حال اجرا در ماه مبارک رمضان به ویژه برنامه های قرآنی ، خواستار تنوع و روزآمد بودن این برنامه ها گردید.
     دکتر ارسلان زارع در بخش دیگری از سخنان خود از بخشداران ، شهرداران ، شوراهای اسلامی ، اداره ورزش و جوانان و سایر دست اندرکاران اجرای برنامه های طرح نشاط اجتماعی شهرستان تشکر و قدردانی نمود و خواستار استمرار این برنامه ها در سال جاری شد.
     فرماندار شهرستان به اهمیت لزوم ارتقای شاخص های بهداشت جسمانی و روانی در دشتستان پرداخت و تاکید نمود ادارات و نهادهای ذیربط با بهره گیری از سازمان های مردم نهاد از روش های علمی در این خصوص استفاده کرده و تلاش مضاعف نمایند.
  دکتر زارع از دست اندرکاران اجرای طرح اردوی جهادی امید که با مشارکت بنیاد نخبگان استان بوشهر، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان،شورای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی ،تشکر و اظهار امیدواری نمود در سال تحصیلی آینده نیز این طرح موثر برای دانش آموزان روستایی اجرا گردد.
   مشاور استاندار در امور فرهنگی و رسانه نیز در این جلسه با اشاره به موضوع افسردگی موجود در جامعه گفت : اجرای طرح نشاط اجتماعی به عنوان یک ضرورت در استان بوشهر در دولت یازدهم آغاز گردید که با تاکید استاندار محترم اکنون در حال اجراست.
  آقای اکبر صابری افزود : برای حفظ و گسترش نشاط اجتماعی بایستی از روش های گوناگون از جمله کلاس های آموزشی ، هنری و ورزشی و انجام پژوهش های دانشگاهی بهره جست.
   مشاور استاندار بوشهر در خصوص اوقات فراغت نیز گفت : بایداز این فرصت برای افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان ، آموزه های فرهنگی و پذیرش مسئولیت جوانان در آینده استفاده کرد و برنامه ریزی های لازم در این خصوص به عمل آورد.
  ایشان افزود : تفریحات سالم در کنار برنامه های اوقات فراغت می تواند کاهش آسیب های اجتماعی را در پی داشته باشد.
   پایان بخش جلسه اهدا لوح تقدیر به فعالان اجرای طرح نشاط اجتماعی و اردوی جهادی امید در شهرستان بود.
   1397/3/2 15:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )