شنبه 27 بهمن 1397
مراسم بزرگداشت روز معلم در برازجان (کدخبر: 1807)
مراسم بزرگداشت روز معلم در برازجان


        به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان،مراسم بزرگداشت روز معلم  با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری،فرماندارشهرستان،مدیرکل امور اجتماعی استانداری ، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار مرکزی ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ،آموزگاران و فرهنگیان بخش مرکزی شهرستان در تالار پیوند شهر برازجان برگزار گردید.
        معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری در این مراسم با تبریک روز و هفته معلم گفت : وظیفه انبیا خارج کردن انسانها از جهل و تاریکی است که شما معلمان علاوه بر آموزش انسانها می بایست امید و نشاط را در کنار درس زندگی به فرزندان این مملکت آموزش دهید.
       دکتر خورشیدی در ادامه افزود : اگر بخواهیم ارزش های ملی ، مذهبی و دینی خود را حفظ کنیم باید نسلی تحول گرا و توسعه نگر تربیت کنیم. و آموزش و پرورش نقش اصلی در فرآیند توسعه هر کشور دارد.
       فرماندار شهرستان نیزدر این مراسم ضمن تبریک به مناسبت خجسته هفته بزرگداشت مقام معلم گفت :دغدغه اندیشمندان و مدیران ارشد بسیاری از جوامع بشری در یک و نیم قرن گذشته ، موضوع توسعه یافتگی بوده است .
       دکتر ارسلان زارع اضافه کرد :بر همین اساس ، مطالعات ، تحقیقات و پژوهش های زیادی در مراکز تحقیقاتی پژوهشی و مراکز آموزش عالی و آکادمیک کشورهای مختلف صورت گرفته است ، که نتیجه مشترک همه ی این پژوهش ها ، نقش موثر آموزش و پرورش و نیروی انسانی در فرآیند توسعه یافتگی است .
       فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان در بخش پایانی سخنان خود به درخشش و موفقیت معلمان وآموزگاران آموزش دوره ابتدایی  در جشنواره ها و مسابقات استانی و کشوری اشاره کرد و گفت : کسب رتبه برتراستان در کنکورو المپیاد های علمی –فرهنگی و ورزشی حاصل آموزش و پرورش پویا و برنامه محور با بهره مندی از معلمان و آموزگاران موفق بوده است.   1397/2/19 14:36        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )