دوشنبه 01 بهمن 1397
فرماندار دشتستان : دولت اعتدال به جوانان و سمن ها توجه خاص دارد. (کدخبر: 1798)
فرماندار دشتستان : دولت اعتدال به جوانان و سمن ها توجه خاص دارد.


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مراسم بزرگداشت روز جوان با حضور فرماندار شهرستان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، مشاور فرماندار در امور جوانان ،بخشدارمرکزی وجمعی از جوانان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
       فرماندار دشتستان در این نشست  صمیمی ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان گفت : امروزه بخش عظیمی از چالش ها و موضوعاتی مانند اشتغال و اقتصاد که جوانان و مردم با آن درگیر هستند از جمله خصلت های لا ینفک جوامع و کشورهای در حال توسعه می باشد .
        دکتر ارسلان زارع در ادامه افزود: اگر چه در کشور ما در دو دهه اخیر تلاشهایی جهت خصوصی کردن اقتصاد ، کاهش نقش دولت در اقتصاد و افزایش سهم شرکت های خصوصی و تعاونی صورت گرفته است ، اما دولتی و شبه دولتی بودن اقتصاد همچنان یکی از مهمترین چالش های اقتصاد کشور ماست .
       فرماندار شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نرخ بیکاری در استان و دشتستان گفت : باید از زمینه های اشتغال در شهرستان دشتستان به ویژه در بخش کشاورزی استفاده بیشتری گردد.
       دکتر زارع در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به فلسفه ایجاد سازمانهای مردم نهاد گفت: هدف از توجه دولت اعتدال به سازمان های مردم نهاد(سمن) ، زمینه سازی برای نقش آفرینی بیشتر مردم ، نهادهای اجتماعی و مدنی و تشکل های غیر دولتی است و در این خصوص توجه خاص دارد.
       شایان ذکر است در ادامه جلسه جمعی از جوانان حاضر در جلسه به ایراد سخن پرداختند و نظرات خود را بیان نمودند.   1397/2/8 10:23        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )