دوشنبه 01 بهمن 1397
فرماندار دشتستان : سازمان های مردم نهاد در ارتقای بهداشت و سلامت جامعه موثرند. (کدخبر: 1794)
فرماندار دشتستان : سازمان های مردم نهاد در ارتقای بهداشت و سلامت جامعه موثرند.

       به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، فرماندار دشتستان به مناسبت هفته سلامت با کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
       دکتر ارسلان زارع ضمن تبریک هفته سلامت، به موضوع شعار سال سازمان جهانی بهداشت مبنی بر ((پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا)) اشاره کردو گفت: هفته سلامت فرصتی برای زمینه سازی بیشتر مشارکت آحاد مردم در همگانی شدن بهداشت است.
       فرماندار دشتستان در ادامه افزود: دولت اعتدال از ابتدای تشکیل با مرور تجارب قبلی و با اتکا به مطالعات و تجارب داخلی و بین المللی و با نگاهی همه جانبه و هدفمند، برنامه طرح تحول سلامت را با هدف ارتقای سطح سلامت و کاهش هزینه های سلامت بر مردم بنا نهاد که میتوان آن را نقطه عطفی در تاریخ ارائه خدمات گسترده سلامت در ایران دانست.
        فرماندار و رییس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت:مردم ایران بر اساس شاخص سطح دسترسی به پوشش خدمات در حوزه بهداشت و درمان به خصوص خدمات سطح یک ، جزو یکی از کشورهای پیشرو در منطقه و دنیاست.
        دکتر ارسلان زارع در پایان ضمن تشکر از خدمات صورت گرفته در سطح شهرستان اظهار امیدواری نمود با تاسیس سازمانهای مردم نهاد و مشارکت بیشتر مردم و فعالان مدنی تلاشهای موثر و مثمرثمرتری در راستای شاخص های بهداشت و سلامت جامعه صورت پذیرد.

   1397/2/5 09:18        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )