جمعه 02 فروردین 1398
اولین جلسه شورای اداری شهرستان دشتستان در سال 97 برگزار شد (کدخبر: 1788)
اولین جلسه شورای اداری شهرستان دشتستان در سال 97 برگزار شد


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، اولین جلسه شورای اداری دشتستان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر، مدیرکل سیاسی استانداری، مدیرکل روابط عمومی استانداری و اعضای شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
       در این جلسه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر ضمن بیان نقش پررنگ دشتستان در تاریخ مبارزه با استعمار گفت: شعار امسال رسالت و وظیفه من و همه حاضرین و مدیران اجرایی در پیشبرد نظام اقتصادی ایران اسلامی را سنگین تر می کند. وی شعار امسال را دارای دو جنبه ی سلبی و ایجابی دانست که جنبه ی سلبی آن را مبارزه با ورود کالای قاچاق و جنبه ی ایجابی آن را فرهنگ استفاده از کالای ایرانی در میان خانواده و جامعه برشمرد.
       دبیر شورای تامین استان ضمن تشکر از فرماندار دشتستان به دلیل ایجاد فضای همدلی و همکاری در سطح شهرستان ، با اشاره به اتفاقات اخیر که در جریان مراسم جشن نوروزی و میلاد امام علی (ع) در شهرهای کلمه و بوشکان، اضافه کرد حتما کسانی که اموال عمومی را تخریب کردند و به نظم و امنیت شهر کلمه آسیب وارد کردند در مراحل پیگرد قانونی در شناسایی آنان اهتمام شود، متاسفم برای حادثه ای اتفاق افتاد و امیدوارم که اهانت به ساحت مقدس امام و رهبری تبدیل به رویه نشود و با توجیه این اقدام سبب ایجاد رویه ای در کشور نشویم، این اقدام هم جرم است و هم خلاف مبانی ارزش اخلاقی و انقلابی ما بوده و امیدواریم که بتوانیم به آن پایان دهیم.
       دکتر مجید خورشیدی در پایان سخنان خود با اشاره به تغییرات چارت سازمانی بعضی از فرمانداری های استان از جمله شهرستان دشتستان، آقای محمدجعفر زراعتگر معاون سابق سیاسی فرمانداری را بعنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، آقای جواد لقمان زاده را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و همچنین خانم ناهید دشتی را به عنوان بخشدار مرکزی معرفی و از خدمات ایشان در مناصب گذشته تقدیر نمود و از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا نسبت به بکارگیری بانوان در مناصب مدیریتی اهتمام ورزند.
       فرماندار دشتستان ضمن تبریک سال نو خورشیدی و مناسبت های خجسته، از زحمات و خدمات مدیران و کارکنان ادارات و نهادهای شهرستان با همکاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، شوراهای اسلامی، ائمه ی جمعه و جماعات، نهادهای مدنی و اصحاب رسانه در خدمات رسانی به مردم عزیز که با همکاری و مشارکت فعالانه آنان در سال 1396 و دیدگاه مساعد و حمایتی استاندار محترم بوده است تشکر نمود.
       دکتر ارسلان زارع از میزبانی مردم نجیب و مهمان نواز دشتستان برای حدود 400 هزار نفر مهمان نوروزی و گردشگر قدردانی نمود. همچنین از برگزاری جشن ها و حضور با شکوه آنان در مراسماتی که به مناسبت نوروز و میلاد امام علی (ع) در همه شهرها و روستاهای بزرگ شهرستان صورت گرفت سپاسگزاری نمود.
       رئیس شورای اداری شهرستان در بخشی از سخنان به حواشی ایجاد شده در جشن های میلاد امام علی (ع) در شهرهای بوشکان و کلمه اشاره نمود و خواستار رعایت قانون، تمکین به مجوزهای قانونی و پرهیز از گفتارها و رفتارهای بر هم زننده انسجام و وحدت مردم شد وهمه را به همدلی و انسجام بیشتر دعوت کرد. ایشان افزود: بر اساس وظایف قانونی دستگاه های امنیتی و انتظامی و تأکید و ابلاغ اینجانب برای شناسایی و برخورد قانونی با برهم زنندگان نظم و قطع برق مراسم یاد شده، اظهار امیدواری نمود تا هرگز همچنین روش ناپسندی تکرار نگردد.
       دکتر ارسلان زارع از مدیران و روسای ادارات خواست تا با پیگیری مستمر خود در جذب اعتبارات عمرانی پروژه ها ی مربوطه کوشا باشند.
       فرماندار دشتستان در بخش پایانی از سخنان، از معاون برنامه ریزی خود و ادارات اقتصادی شهرستان خواست تا با برنامه ریزی و فعالیت بیشتر زمینه ی ارتقای شاخص های فعالیت های اقتصادی و اشتغال شهرستان را فراهم آورده و اجرای برنامه های دولت در این حوزه و تحقق منویات مقام معظم رهبری در اجرایی شدن شعار سال، حمایت از کالای ایرانی و اجرای طرح های مهم اقتصادی شهرستان از جمله طرح تحول کشاورزی را تسریع نمایند.   1397/1/18 17:20        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )