جمعه 02 فروردین 1398
پیام نوروزی دکتر ارسلان زارع فرماندار دشتستان (کدخبر: 1786)
پیام نوروزی دکتر ارسلان زارع فرماندار دشتستان


بسم الله الرحمن الرحیم
       یا مُقلب القلوب و الاَبصار یا مُدبرالیل و النهار یا مُحول الحول و الاحوال حَوِّل حالنا الی اَحسن الحال
دگر بار به فرخندگی گام‌های نوروز باستانی، غنچه شادی در دلهای هم‌میهنان عزیز شکفتن گرفته و سفره زمردین طبیعت به خجستگی بهاران بر پهنه پر افتخار دشتستان نیز روح نوازی و جان افزایی می‌کند. زنده شدن دوباره زمین، شمیم پر مهر تدبیر الهی را به شامه اهل خرد می‌رساند و قلب‌ها را آکنده از مهر و دوستی می‌کند.
       سال 1396 با شور و نشاط سیاسی ، دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد و مردم شریف دشتستان بار دیگر با رأی قاطع خود، عزم جزم به تداوم دولت تدبیر و امید را به منصه ظهور رساندند. در سالی که گذشت برخی از خواسته‌های به‌حق و دیرین مردم دشتستان از جمله آغاز به‌کار جدی دوباره سد دالکی، گازرسانی به شهرهای تنگ ارم، کلمه، بوشکان و روستاهای حومه، چند طرح عمران شهری خوب در همه ی شهرهای دشتستان از جمله پل فرهنگ شهر و جاده سلامت برازجان، تکمیل طرح پایلوت آبیاری نوین آبپخش و عملیات اجرایی آبیاری تحت فشار نخیلات دو هزار و چهارصد هکتاری بخش سعدآباد ، عملیات اجرایی ساختمان بیمارستان جدید 17 شهریور و چندین خانه بهداشت و مرکز بهداشتی درمانی و جامع سلامت ، اجرای پروژه  تقاطع غیر هم‌سطح ورودی شهر برازجان  و ده‌ها پروژه بزرگ و کوچک دیگر با همت و تلاش خدمتگزاران مردم در دولت، همکاری شایسته مردم فهیم و قدرشناس دشتستان و پیگیری نماینده محترم در مجلس تحقق یافت. از این بابت خداوند متعال را شاکرم و از همگان قدردانی می کنم. 
       با امید به این‌که سال پیش‌رو همراه با صلح، دوستی، آرامش و تحقق آرزوهای بزرگ برای مردم عزیز و توسعه بیشتر کشورمان  ایران باشد؛ اینجانب عید سعید نوروز را به آحاد هم استانی های شریف به ویژه مردم  لایق و دانای شهرستان دشتستان صمیمانه تبریک می‌گویم و از ایزد منان، موفقیت ، سربلندی و شادی همه مردم عزیز را خواستارم.

ارسلان زارع
فرماندار دشتستان

   1396/12/27 21:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )