جمعه 02 فروردین 1398
فرماندار دشتستان : وضعیت بهداشت و درمان شهرستان مطلوب است. (کدخبر: 1785)
فرماندار دشتستان : وضعیت بهداشت و درمان شهرستان مطلوب است.


           به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان با حضور فرماندار دشتستان ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دیگر اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.  
           فرماندار دشتستان گفت : جامعه سالم متشکل از خانواده های سالم و انسانهای سالم است و انسان سالم با شاخص های سلامت جسمی، روحی و روانی و به عبارتی بهداشت جسمی و روانی تعریف می شود.جامعه سالم و پویا مسیر پیشرفت و توسعه را با سرعت بیشتری طی می کند و به قله های موفقیت می رسد.
           دکتر ارسلان زارع در ادامه افزود : دولت تدبیر و امید با اهتمام به سلامت مردم و نقش آن در پویایی و شادابی جامعه، تدوین سند جامع سلامت را در سطح کشور با تشکیل مجمع ملی سلامت و با دبیری و پیگیری دست اندرکاران این مهم یعنی وزارت بهداشت را آغاز کرد که بحمدلله آثار و نتایج مطلوبی در حوزه سلامت داشته است، که در این زمینه با تلاشهای خانم دکتر خویش دوست و مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، عملکرد این مجموعه رضایت بخش و مطلوب است .
            رییس کارگروه  سلامت شهرستان در بخش دیگری با اشاره به وضعیت آب شرب شهرستان گفت :  از آنجایی که سلامت آب شرب مردم برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است ،اقدامات خوبی در حوزه آب شرب مردم و کیفیت بخشی بیشتر به آن انجام شده و وضعیت آب شرب  هر 9 شهر شهرستان دشتستان مطلوب است. البته در برخی نقاط شهرستان از لحاظ کمیت و کیفیت آب شرب مشکلاتی وجود دارد که انشاءالله با پیگیری های انجام شده در آینده ای نزدیک برطرف خواهند شد.   1396/12/26 21:06        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )