دوشنبه 01 بهمن 1397
اختتامیه طرح نشاط اجتماعی در دشتستان (کدخبر: 1784)
اختتامیه طرح نشاط اجتماعی در دشتستان


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری،آیین اختتامیه طرح نشاط اجتماعی با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری،فرماندارشهرستان،مشاور استاندار در امور فرهنگی،مدیر کل ورزش و جوانان،معاون سیاسی فرمانداری ،بخشداران بخش مرکزی و ارم ،جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و شماری از مردم شهرستان در روستای سرکره بخش مرکزی برگزار گردید.
       معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری در این مراسم با اشاره به اینکه شادی نوعی قدردانی از نعمات خداوند است گفت:طرح نشاط اجتماعی که در استان بوشهر طی چند سال اخیر اجرا گردیده است به سبب موفقیت آن،بعنوان الگویی در سراسر کشور در دستور کارقرار گرفته است.
       دکترمجید خورشیدی در ادامه افزود:در استان بوشهر بالغ بر ۸۰۰ طرح نشاط اجتماعی طی این دوره در استان برگزارشده است که سهم دشتستان ۱۳۰ برنامه متنوع در روستاهاوشهرهای این شهرستان است.
       معاون سیاسی استانداری در بخش دیگری از سخنان خود گفت:همه ما وظیفه داریم فضایی شاد برای کودکانمان فراهم کنیم تا ضمن حفظ میراث فرهنگی خود،از آسیب های اجتماعی بکاهیم.
       فرماندار شهرستان نیزضمن تشکر از همه تلاشگران برگزاری ۱۳۰ برنامه متنوع طرح نشاط اجتماعی در سراسر شهرستان گفت:مردم دشتستان با استقبال پرشور خود از این طرح نشان دادند که برای بالندگی شهرستان خود مفید و موثر خواهند بود.
       دکتر ارسلان زارع در ادامه گفت: از آنجا که مهمترین چالش پیش روی همه جوامع بشری بویژه کشورهای در حال توسعه ،چالش آسیب های اجتماعی است ،به همین سبب اجرای  برنامه های طرح نشاط اجتماعی با حضور پرشور  جوانان می تواند در پیشگیری از این آسیب ها و افزایش امید اجتماعی در جامعه بسیار موثر باشد.

   1396/12/22 02:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )