جمعه 02 فروردین 1398
آغاز عملیات اجرایی پروژه های آبخیز داری دشتستان (کدخبر: 1783)
آغاز عملیات اجرایی پروژه های آبخیز داری دشتستان


       به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، آیین کلنگ زنی و عملیات اجرایی پروژه های آبخیز داری دشتستان با حضور فرماندار، مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری ،معاون امور عمرانی فرمانداری ، بخشدارمرکزی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در حوزه آبخیز دالکی آغاز گردید.
       فرماندار دشتستان در این آیین ،تقارن  هفته منابع طبیعی با ولادت فاطمه زهرا (س) را میمون و مبارک دانست و گفت: از آنجا که اشتغال بخش زیادی از مردم شهرستان از طریق کشاورزی است، توجه به پروژه های منابع طبیعی خصوصا آبخیز داری و آبخوان داری میتواند نقش موثری در تثبیت معیشت این شهرستان داشته باشد.
       دکتر ارسلان زارع در ادامه با تشکر از تلاشهای مستمر مدیر کل منابع طبیعی  در جذب اعتبارات لازم در این خصوص گفت : قطعا احداث سد های آبخیزداری  در مدیریت سیلاب های فصلی و افزایش توان آبهای زیر زمینی نقش بسزایی خواهد داشت. وی با اظهار امیدواری از انجام این پروژه ها ، خواستار نظارت بیشتر جهت حسن بهتر انجام کار  شد.
       دکتر سهیل مهاجری مدیر کل منابع طبیعی نیز ضمن تقدیر از حمایت های فرماندار شهرستان گفت :  همزمان با این پروژه ، شش پروژه دیگر در نقاط مختلف شهرستان با اعتبار 160000 میلیون ریال آغاز خواهد شد، که میتواند باعث افزایش توان آبهای زیر زمینی آن مناطق را فراهم کند.

   1396/12/21 10:33        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )