جمعه 02 فروردین 1398
فرماندار دشتستان : استقبال خوب مردم از برنامه های نشاط اجتماعی (کدخبر: 1782)
فرماندار دشتستان : استقبال خوب مردم از برنامه های نشاط اجتماعی      به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار شهرستان وبا حضور اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید.
      فرماندار دشتستان در این جلسه ضمن تشکر از مردم دشتستان به خاطر همکاری در اجرای برنامه های مختلف ادارات و نهادها در حوزه های اجتماعی گفت : استقبال خوب مردم از برنامه های نشاط اجتماعی در دشتستان ، بهترین تشویق برای مدیران و دست اندرکاران اجرای برنامه های نشاط اجتماعی است.
دکتر ارسلان زارع در ادامه به یکی از مهمترین چالش های جامعه ایران یعنی آسیب های اجتماعی پرداخت و گفت : تجربه و علم ثابت کرده است ، برای پیشگیری و حل مشکلات و آسیب های اجتماعی ، اقدامات علمی ، آموزشی ، فرهنگی و اجتماعی متناسب با آنها مورد نیاز و موثر است.
رییس ستاد ساماندهی امور جوانان در پایان سخنان به تاثیر گذاری برنامه های نشاط اجتماعی اشاره و از شهرداران ، ادارات ، نهادها و سازمان های مردم نهاد که در این راستا در سال 1396 فعال بوده اند تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است  شهردار برازجان و روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ورزش و جوانان ،آموزش و پرورش و نماینده سازمان های مردم نهاد گزارشی از برنامه های اجتماعی و فرهنگی اجرا شده سال  جاری ارائه کردند.

   1396/12/20 12:27        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )