جمعه 02 فروردین 1398
مراسم یادبود شهدای انقلای اسلامی در برازجان (کدخبر: 1766)
مراسم یادبود شهدای انقلای اسلامی در برازجان     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه یادبود شهدای انقلاب اسلامی و مبارز نستوه ، مرحوم حاج ماشاء الله کازرونی با حضور آیت الله صفایی بوشهری ، فرماندار دشتستان ،مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از مردم در سالن اجتماعات کانون امام ( ره ) برازجان برگزار شد.
     در این آیین آیت الله صفایی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ضمن یاد و خاطره حاج ماشالله کازرونی و فرزند گرانقدر ایشان و هفت شهید انقلاب در منطقه دشتستان گفت :  یکی از شخصیت هایی که در دوره معاصر توانست راه بزرگان را ادامه دهد و خود شمعی برای روشنایی بخشی به جامعه انقلابی دشتستان شود آقای کازرونی بوده است. ایشان قبل از انقلاب نه تنها در منطقه دشتستان تلاش های وافری داشتند بلکه رابط بین منطقه دشتستان و فضای مرکزی ایران بودند.
      امام جمعه بوشهر در ادامه افزود. تاریخ پرشکوه منطقه دشتستان بزرگان بسیاری را تجربه کرده است. عالمان بزرگی چون مجتهد برازجانی و دیگر علمای معاصر ما و سروران و بزرگانی که قبل و بعد از انقلاب همواره منطقه دشتستان را به عنوان یکی از قطب های فرهنگی و مبارزات جنوب ایران معرفی کرده اند. عالمان  و مبارزان بزرگی که نگذاشتند دست بیگانه به این منطقه برسد.
      
فرمانده سپاه دشتستان نیز در این مراسم گفت: امروز آمدیم تا از خانواده های معزز تمام کسانی که بر گردن ما حق دارند از جمله شهید کازرونی تشکر کنیم و یاد این شهیدان را گرامی بداریم.
     سرهنگ غلامپور در ادامه گفت: ان شالله بتوانیم در مسیر انقلاب اسلامی بمانیم، همانگونه که شهدای انقلاب از ما توقع دارند و برای آن هدف انقلاب کردند ما نیز بتوانیم آن راه را ادامه دهیم.
   1396/11/16 19:21        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )