جمعه 02 فروردین 1398
برگزاری جشن انقلاب اسلامی در برازجان (کدخبر: 1763)
برگزاری جشن انقلاب اسلامی در برازجان     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، جشن انقلاب اسلامی در دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی برازجان با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، فرماندار دشتستان، امام جمعه برازجان، جمعی از مسئولان شهرستان و معلمان و دانش آموزان برگزار گردید.
     سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در این مراسم گفت : سی و نه سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی می گذرد و علیرغم توطئه ها و دسیسه های دشمنان، هر روز این انقلاب مستحکم تر و استوارتر به راه خود ادامه می دهد.
حیدر ساجدی افزود : ملت ایران با پیروی از رهبری آگاه و با تکیه بر اصول محکم دین و قرآن و با وحدت خود توانستند در اوج حضور استکبار جهانی در خاورمیانه، رژیم وابسته پهلوی را سرنگون و بزرگترین تحول تاریخ معاصر در خاورمیانه و جهان اسلام را ایجاد  نمایند.
     سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در پایان به اقتدار جمهوری اسلامی اشاره کرد و تاکید نمود، قدرت دفاعی ما، یک قدرت بازدارنده است. امروزه قدرت دفاعی ما در کنار قدرت دیپلماسی ما باعث گردیده ایران به عنوان یکی از بازیگران اصلی و تأثیرگذار در منطقه و جهان به حساب آید.
     فرماندار دشتستان نیز در این مراسم گفت : انقلاب اسلامی به پشتوانه ملت بزرگ ایران توانسته است موفقیت ها و دستاورد های ارزشمند گوناگونی را حاصل نماید.
     ارسلان زارع در ادامه سخنان خود، دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را برشمرد و بیان داشت:افزایش و ارتقای آگاهی های عمومی و آموزش عمومی و عالی، فناوری و تکنولوژی از مهمترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران است که به عنوان مهمترین رکن و توسعه کشور، زمینه ترقی مملکت و عزت ملت سرافراز ایران را فراهم نموده است.
     فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در پایان اظهار امیدواری نمود با تلاش های صورت گرفته در آموزش و پرورش، موفقیت های بیشتری نصیب دانش آموزان شایسته دشتستان گردد.
     شایان ذکر است دو پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در بخش مرکزی افتتاح گردید.


افتتاح آسفالت - روستای قراولخانه


افتتاح سردخانه 400 تنی - سه راهی وحدتیه

   1396/11/14 14:04        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )