جمعه 04 اسفند 1396
برگزاری جشن انقلاب اسلامی در برازجان
برگزاری جشن انقلاب اسلامی در برازجان     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، جشن انقلاب اسلامی در دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی برازجان با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، فرماندار دشتستان، امام جمعه برازجان، جمعی از مسئولان شهرستان و معلمان و دانش آموزان برگزار گردید.
     سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در این مراسم گفت : سی و نه سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی می گذرد و علیرغم توطئه ها و دسیسه های دشمنان، هر روز این انقلاب مستحکم تر و استوارتر به راه خود ادامه می دهد.
حیدر ساجدی افزود : ملت ایران با پیروی از رهبری آگاه و با تکیه بر اصول محکم دین و قرآن و با وحدت خود توانستند در اوج حضور استکبار جهانی در خاورمیانه، رژیم وابسته پهلوی را سرنگون و بزرگترین تحول تاریخ معاصر در خاورمیانه و جهان اسلام را ایجاد  نمایند.
     سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در پایان به اقتدار جمهوری اسلامی اشاره کرد و تاکید نمود، قدرت دفاعی ما، یک قدرت بازدارنده است. امروزه قدرت دفاعی ما در کنار قدرت دیپلماسی ما باعث گردیده ایران به عنوان یکی از بازیگران اصلی و تأثیرگذار در منطقه و جهان به حساب آید.
     فرماندار دشتستان نیز در این مراسم گفت : انقلاب اسلامی به پشتوانه ملت بزرگ ایران توانسته است موفقیت ها و دستاورد های ارزشمند گوناگونی را حاصل نماید.
     ارسلان زارع در ادامه سخنان خود، دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را برشمرد و بیان داشت:افزایش و ارتقای آگاهی های عمومی و آموزش عمومی و عالی، فناوری و تکنولوژی از مهمترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران است که به عنوان مهمترین رکن و توسعه کشور، زمینه ترقی مملکت و عزت ملت سرافراز ایران را فراهم نموده است.
     فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در پایان اظهار امیدواری نمود با تلاش های صورت گرفته در آموزش و پرورش، موفقیت های بیشتری نصیب دانش آموزان شایسته دشتستان گردد.
     شایان ذکر است دو پروژه عمرانی و اقتصادی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در بخش مرکزی افتتاح گردید.


افتتاح آسفالت - روستای قراولخانه


افتتاح سردخانه 400 تنی - سه راهی وحدتیه

   1396/11/14 14:04        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :