دوشنبه 01 بهمن 1397
فرماندار دشتستان : انقلاب اسلامی سرآغاز تحولات بنیادین در ایران بود . (کدخبر: 1762)
فرماندار دشتستان : انقلاب اسلامی سرآغاز تحولات بنیادین در ایران بود .     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، فرماندار شهرستان در دومین روز از دهه فجر در نمازجمعه شهر آبپخش شرکت نمود و برای نمازگزاران سخنرانی کرد.
     فرماندار دشتستان در آغاز سخنرانی ضمن گرامیداشت دهه فجر گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران که مرهون عنایت خداوند عزوجل ، حضور یکپارچه و همگانی مردم بزرگ ایران، رهبری های مدبرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و آموزه های دینی اسلام و مکتب تشیع علوی بوده است، سرآغاز تحولات بزرگ و بنیادین در ایران ، منطقه و جهان اسلام گردید.
     ارسلان زارع افزود : با اندک تاملی می توان به نتایج و دستاوردهای گرانسنگ منبعث از این انقلاب اسلامی و تحولات سترگ ناشی از آن پی برد .
     فرماندار دشتستان در بخشی دیگر از سخنان خود با برشمردن دستاوردهای انقلاب اسلامی اعم از سیاست داخلی و بین‌المللی، اقتصادی و عمرانی، علمی و فناوری و دفاعی و نظامی به حاکمیت مردم بر مبنای قانون اشاره کرد و گفت: امروز جمهوری اسلامی به پشتوانه ملت فهیم و شریف ایران در تامین آرامش اجتماعی و اقتدار و امنیت، بیش از هر زمان دیگری، زمینه های توسعه همه جانبه کشور را فراهم نموده است.
     دکتر زارع در پایان سخنان به اقدامات انجام شده دولت تدبیر و امید در بخش آبپخش اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود تا با تخصیص اعتبارات پیش رو، اقدامات بیشتری در عرصه های عمران شهری، آب آشامیدنی و اجرای طرح تحول کشاورزی و اصلاح شیوه آبیاری نخیلات انجام گیرد .
     شایان ذکر است، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، اعضای شورای تامین، بخشدار آبپخش و جمعی از مسئولان شهرستان و بخش، ایشان را همراهی کرده و در نماز جمعه شهر آبپخش شرکت کردند.    1396/11/13 17:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )