دوشنبه 01 بهمن 1397
ستاد دهه فجر شهرستان دشتستان تشکیل شد (کدخبر: 1750)
ستاد دهه فجر شهرستان دشتستان تشکیل شد     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، ستاد دهه فجر شهرستان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری دشتستان تشکیل جلسه داد.
     معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی در بخشی از بیانات خود گفت : دهه فجر در واقع نقطه عطف انقلاب شکوهمند اسلامی و متعلق به همه آحاد جامعه اسلامی است و همین مردمی بودن از عوامل اصلی گسترش انقلاب اسلامی در تمام دنیاست. علیرغم دشمنی های متعدد نظام استکباری، بحمدالله کشور در تمامی زمینه ها پیشرفت خوبی داشته است.
     محمدجعفر زارعتگر در ادامه افزود: دستاوردها و برکات عظیم نظام مقدس اسلامی باید بصورت مطلوب برای مردم در ایام دهه مبارکه فجر تشریح گردد و این موضوع می بایست در اولویت کاری مسئولین و دست اندرکاران قرار گیرد و با برنامه ریزی صحیح و فضاسازی مناسب در برگزاری برنامه های ایام دهه مبارک فجر تلاش نمایند تا زمینه اجرای برنامه ها فراهم و به بهترین شکل ممکن ارزشهای انقلاب اسلامی به قشر جوان و نوجوان جامعه شناسانده شود.
     شایان ذکر است 17 کمیته تخصصی در قالب ستاد دهه فجر شهرستان تشکیل و کار پیگیری برنامه های دهه فجر امسال را بعهده خواهند داشت که در پایان دهه مبارک فجر عملکرد همه کمیته ها و دستگاه های اجرایی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.   1396/10/13 22:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )