شنبه 28 مهر 1397
کلنگ زنی خانه بهداشت خیّرساز (کدخبر: 1748)
کلنگ زنی خانه بهداشت خیّرساز     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، آیین کلنگ زنی خانه بهداشت خیّرساز روستای خلیفه بخش شبانکاره با حضور فرماندار دشتستان،رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ، جمعی از مسئولان و اهالی روستا برگزار گردید.
     فرماندار دشتستان در این آئین ضمن تشکر از خیّر نیکوکار گفت: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول سلامت در دولت یازدهم سهم بسزایی در ارتقای شاخص های بهداشتی، سلامت و توسعه ای به ویژه امید به زندگی داشته است.
     دکتر ارسلان زارع افزود: اکنون نیز دولت با همه ی محدودیت های مالی ، اهتمام جدی دارد تا با انجام خدمات بهداشتی و درمانی به ویژه در روستاها ، زمینه ساز تحقق اهداف برنامه ششم توسعه در عرصه بهداشت و سلامت باشد.
     فرماندار دشتستان در این مراسم پروژه های عمرانی شهرستان در این حوزه در سال جاری را 40 طرح و با اعتباری بالغ بر 350میلیارد ریال عنوان کرد که برای احداث خانه های بهداشت ، مراکز جامع سلامت و پلی کلینیک تخصصی هزینه می شود.
     دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز گفت: خدمات آینده ما برای این خانه بهداشت ، بر اساس سطح بندی وزارت بهداشت می باشد. البته سعی می کنیم در اجرای طرح پزشک ده گردشی به روستای خلیفه توجه جدی کنیم.
     شایان ذکر است بیمارستان 17 شهریور برازجان و پلی کلینیک تخصصی برازجان و همچنین تامین اجتماعی نیز در حال ساخت است.   1396/10/7 11:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )