سه شنبه 03 بهمن 1396
کلنگ زنی خانه بهداشت خیّرساز
کلنگ زنی خانه بهداشت خیّرساز     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، آیین کلنگ زنی خانه بهداشت خیّرساز روستای خلیفه بخش شبانکاره با حضور فرماندار دشتستان،رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ، جمعی از مسئولان و اهالی روستا برگزار گردید.
     فرماندار دشتستان در این آئین ضمن تشکر از خیّر نیکوکار گفت: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول سلامت در دولت یازدهم سهم بسزایی در ارتقای شاخص های بهداشتی، سلامت و توسعه ای به ویژه امید به زندگی داشته است.
     دکتر ارسلان زارع افزود: اکنون نیز دولت با همه ی محدودیت های مالی ، اهتمام جدی دارد تا با انجام خدمات بهداشتی و درمانی به ویژه در روستاها ، زمینه ساز تحقق اهداف برنامه ششم توسعه در عرصه بهداشت و سلامت باشد.
     فرماندار دشتستان در این مراسم پروژه های عمرانی شهرستان در این حوزه در سال جاری را 40 طرح و با اعتباری بالغ بر 350میلیارد ریال عنوان کرد که برای احداث خانه های بهداشت ، مراکز جامع سلامت و پلی کلینیک تخصصی هزینه می شود.
     دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز گفت: خدمات آینده ما برای این خانه بهداشت ، بر اساس سطح بندی وزارت بهداشت می باشد. البته سعی می کنیم در اجرای طرح پزشک ده گردشی به روستای خلیفه توجه جدی کنیم.
     شایان ذکر است بیمارستان 17 شهریور برازجان و پلی کلینیک تخصصی برازجان و همچنین تامین اجتماعی نیز در حال ساخت است.   1396/10/7 11:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :