شنبه 28 مهر 1397
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دشتستان (کدخبر: 1746)
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دشتستان    به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دشتستان به ریاست استاندار بوشهر ،با حضور اعضاء ، فرماندار دشتستان ، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و دوازده شرکت و واحد تولیدی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  استاندار بوشهر در این جلسه ضمن با اهمیت شمردن جایگاه و نقش کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی مشکل دار ، از مدیران دستگاههای اجرایی و بانک ها خواست تا در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نورزند.
    مهندس عبدالکریم گراوند افزود : دستگاههای اجرایی سهل انگاری نکنند ، امورات و کارها راتسهیل و تسریع نمایند.
  استاندار بوشهر در این جلسه افزود : در حوزه صنعت نیازمند احیای واحدها هستیم.
    فرماندار دشتستان نیز در این جلسه با اشاره به پیشینه فعالیت انواع واحدهای تولیدی و صنعتی  در شهرستان دشتستان به مشکلات پدید آمده در سال های گذشته به تبع شرایط ناگوار اقتصادی کشور وشرایط بین المللی پرداخت وگفت : امروز بیش از هر زمان دیگری لازم است تا بستر و شرایط مناسب برای فعالیت گسترده شرکت های تولیدی و صنعتی فراهم آوریم .
     دکتر ارسلان زارع افزود : قابلیت های فراوان و مناسب فعالیتهای تولیدی در عرصه های کشاورزی به ویژه گلخانه و دامپروری و صنایع تبدیلی در دشتستان ، فرصت های ارزشمندی است که بایستی ادارات دولتی از آن بهره مند و زمینه های تشویق بخش خصوصی برای گسترش کار و اشتغال را فراهم  آورند.
    نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیزبا اشاره به امر تولید و کارآفرینی گفت :  شهرستان دشتستان یک شهرستان  تولید کننده در همه ی زمینه هاست و در میان شهرستان های استان منحصر به فرد است.
     محمد باقر سعادت در ادامه افزود : دشتستان با داشتن آثار و ابنیه های تاریخی و پتانسیل های لازم در حوزه گردشگری می توان از آن بعنوان یک فرصت شغلی توجه کرد تا به موضوع اشتغال کمک نماید.   1396/10/5 11:27        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )