شنبه 28 مهر 1397
استاندار بوشهر : دستگاههای اجرایی ، تسهیل گر فعالیتهای بخش خصوصی باشند. (کدخبر: 1745)
استاندار بوشهر : دستگاههای اجرایی ، تسهیل گر فعالیتهای بخش خصوصی باشند.           به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ، کارآفرینان ، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران با استاندار بوشهر دیدار و به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.
       در این دیدار که در سالن اجتماعات فرمانداری دشتستان و با حضور فرماندار شهرستان ، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی انجام شد گفت : برای تسهیل سرمایه گذاری باید امورات اداری و فرآیند صدور مجوزها تا جایی که قانون اجازه می دهد را کوتاه کنیم.
     مهندس عبدالکریم گراوند در جمع کارآفرینان ، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران افزود: دستگاهای اجرایی تسهیل گر فعالیتهای بخش خصوصی باشند. ادارات می بایست موانع را بر سر راه بردارند. البته بخش خصوصی نیز باید آستین همت را بالا بزنند و با استفاده از فرصت پدید آمده در انجام طرح های اقتصادی و ایجاد اشتغال جامعه کوشا باشند.
     استاندار بوشهر در این نشست همچنین گفت : اگر بخواهیم در حوزه ی اشتغال موفق شویم باید در بازاریابی به خصوص بازارهای منطقه ای و جهانی جایگاه بهتری بدست آوریم.
    فرماندار دشتستان نیز در این جلسه گفت : اکنون که دولت تدبیر و امید اهتمام جدی دارد تا با پشتیبانی از کارآفرینان ، فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران نه تنها زمینه افزایش تولیدات داخلی را فراهم نماید بلکه با استفاده از ظرفیت و قابلیت های آنان در راستای تحقق برنامه ششم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و سند چشم انداز ، معضل بیکاری را حل کند، لازم است تلاش همه جانبه صورت گیرد.
   دکتر ارسلان زارع افزود : شهرستان دشتستان در ابعاد گوناگون اقتصادی ، پتانسیل های شایسته ای دارد که می توان با برنامه ریزی مناسب و استفاده بهینه از فرصت حمایتی پدید آمده دولت ، زمینه ی اشتغال پایدار را فراهم نمود.
     محمد باقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : در دشتستان نخبه های علمی ، فرهنگی و ورزشی زیادی زندگی کرده اند ، حالا نیز افراد شایسته ای در این شهرستان هستند ، خصوصا نخبگان که نیت تولید و خلق کردن کار دارند و  نیازمندحمایت دولت هستند.
   شایان ذکر است در پایان این دیدار از تعدادی از نمایندگان کارآفرینان و فعالان اقتصادی برتر تقدیر انجام شد.   1396/10/5 06:47        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )