شنبه 28 مهر 1397
فرماندار دشتستان : حفاظت و صیانت از آب های زیر زمینی یک ضرورت جدی است. (کدخبر: 1744)
فرماندار دشتستان : حفاظت و صیانت از آب های زیر زمینی یک ضرورت جدی است.   به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ، شورای حفاظت از منابع آب دشتستان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای بوشهر و اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل جلسه داد.
   فرماندار شهرستان در این جلسه گفت : به دلیل خشکسالی های متوالی سنوات گذشته و برداشت بی رویه ی آب برای مصارف کشاورزی ضروری است تا از روش های گوناگون برای حفاظت و صیانت از آب های زیر زمینی شهرستان بهره ببریم.
     دکتر ارسلان زارع در ادامه با ابراز نگرانی از روند کاهش سطح آب چاه های واقع در دشت های دهرود – تنگ ارم ،  بوشکان و شبانکاره از کشاورزانی که با حفر چاه غیر مجاز به خود ، کشاورزان و مردم لطمه وارد نموده اند خواست تا برای مسلوب المنفعه کردن این چاه ها با مسئولان ذیربط همکاری نمایند در غیر اینصورت طبق قانون با آنان برخورد میشود.
  مهندس شاهپور رجایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای ضمن تشریح طرح راهبردی احیاء و تعادل بخشی پروژه های شهرستان از نصب تجهیزات اندازه گیری خبر داد و خواستار برخورد قاطع قانونی با متخلفانی که بدون پروانه بهره برداری اقدام به حفر چاه غیر مجاز می نمایند شد.    1396/9/27 07:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )