شنبه 28 مهر 1397
فرماندار دشتستان : جنبش دانشجویی حرکتی مستمر و بالنده است. (کدخبر: 1743)
فرماندار دشتستان : جنبش دانشجویی حرکتی مستمر و بالنده است.   به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ، مراسم گرامیداشت روز دانشجو در سالن اجتماعات دانشکده کشاورزی دشتستان با حضور فرماندار شهرستان ، جمعی از مسئولان ، اساتید و دانشجویان برگزار گردید.
    فرماندار دشتستان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای دانشجو به ویژه شهیدان ، بزرگ نیا ، قندچی و شریعت رضوی گفت : شانزدهم آذرماه سی و دو نقطه عطفی در تاریخ سیاسی کشورمان بود. حرکت و جنبشی که توسط دانشجویان در اعتراض به سفر معاون رئیس جمهور وقت آمریکا اغاز شد که خود زمینه ساز تحولات آینده گردید. جنبش دانشجویی حرکتی مستمر و بالنده است.
  دکتر ارسلان زارع افزود : اگر امروز مقام معظم رهبری سخن از عدالت خواهی می زند ، از دانشجو انتظار پیشتازی در عدالت خواهی است. اگر رئیس جمهور ، حقوق شهروندی را لازمه توسعه کشور می داند ، قطعا بایستی دانشجو پیش قراول باشد. انتظار ما از دانشجویان امروزمان این است که در راستای تحصیل علم و دانش و انجام پژوهش با انگیزه وافر ، تلاشگر و متعهد باشند و با فعالیت های اجتماعی و سیاسی خود در راستای صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی ، همواره به جامعه امید ببخشند.   1396/9/21 10:52        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )