دوشنبه 19 آذر 1397
آیین کلنگ زنی همراه سرای بیمار بیمارستان شهید گنجی برازجان (کدخبر: 1736)
آیین کلنگ زنی همراه سرای بیمار بیمارستان شهید گنجی برازجان







      به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ، آیین کلنگ زنی همراه سرای بیمار بیمارستان شهید گنجی برازجان با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه برازجان، قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی استان ، مجمع خیرین سلامت استان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید.
  فرماندار دشتستان در این آیین گفت : سلامت ، عنصری مهم و اساسی در جامعه است که باید با اجرای کارهای زیربنایی  و توسعه ای برای ارتقای شاخص سلامت تلاش کنیم.
  دکتر ارسلان زارع افزود: مشارکت خیرین در انجام کارها در کنار دولت برای خدمت رسانی بهتر  به مردم ، نه تنها برای خیرین بلکه برای مسئولین و خادمان مردم نیز دلچسب و حلاوت خاصی دارد.
   رییس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت : تاکنون مشارکت مردم در حوزه ی سلامت مطلوب بوده و در این راه دولت به همراهی خیرین و مردم نیکوکار نیازمند است.
   حجهّ الاسلام و المسلمین مصلح نیز گفت : در آموزه های دینی ما به ایثار ، از خودگذشتگی و کمک به همنوع بسیار سفارش شده است ، که احداث این همراه سرای بیمار که با مشارکت خیرین و دولت اجرا خواهد شد از مصادیق ایثار در راه خداست که اجر و پاداش فراوانی برای خیرین خواهد داشت.
   مدیر عامل خیرین سلامت استان نیز در ادامه گفت : این پروژه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال و به مساحت 600 متر مربع در دو طبقه ، با مشارکت دو خیّر بنام آقایان آبشرینی و صادقی به مبلغ 4میلیارد ریال و مابقی از محل اعتبارات دولتی و مجمع خیرین عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.



   1396/9/1 11:12        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )