دوشنبه 19 آذر 1397
حمایت از تعاونی ها سیاست دولت است. (کدخبر: 1735)
حمایت از تعاونی ها سیاست دولت است.     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، جلسه ای در خصوص بررسی مشکلات شرکت تعاونی نخلداران دشتستان با حضور معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری، فرماندار شهرستان، بخشدار  و جمعی از مسئولین استانی  وشهرستانی در محل آن شرکت  در شهر آبپخش برگزار گردید.
     معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری گفت: شرکت تعاونی نخلداران دشتستان علاوه بر ایجاد زمینه ی اشتغال برای جوانان منطقه می تواند نقش مهمی در بسته بندی خرمای شهرستان و رونق بازار خرما داشته باشد.
     سعید زرین فر در ادامه افزود: تلاش خواهیم کرد با برطرف کردن موانع موجود در آینده ای نزدیک شاهد فعالیت دوباره این شرکت تعاونی باشیم.
     فرماندار دشتستان نیز گفت: سیاست دولت حمایت از واحدهای تعاونی تولید به خصوص تعاونی ها و شرکت های تولید محصولات کشاورزی در استان و شهرستان می باشد.
     دکتر ارسلان زارع در بخش دیگری از سخنان خود افزود: شهرستان دشتستان از قطب های تولید محصولات کشاورزی است که با فعالیت مجدد این تعاونی زمینه ی اشتغال در منطقه فراهم می شود.
     بخشدار آبپخش نیز گفت: از مهمترین مشکلات این تعاونی بدهی معوق به بانک کشاورزی و ثبتی نبودن زمین محل تعاونی می باشد، که به دلیل عدم پرداخت تسهیلات مشمول هزینه های دیرکرد شده است.   1396/9/1 10:35        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )