جمعه 24 آذر 1396
حمایت از تعاونی ها سیاست دولت است.
حمایت از تعاونی ها سیاست دولت است.     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، جلسه ای در خصوص بررسی مشکلات شرکت تعاونی نخلداران دشتستان با حضور معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری، فرماندار شهرستان، بخشدار  و جمعی از مسئولین استانی  وشهرستانی در محل آن شرکت  در شهر آبپخش برگزار گردید.
     معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری گفت: شرکت تعاونی نخلداران دشتستان علاوه بر ایجاد زمینه ی اشتغال برای جوانان منطقه می تواند نقش مهمی در بسته بندی خرمای شهرستان و رونق بازار خرما داشته باشد.
     سعید زرین فر در ادامه افزود: تلاش خواهیم کرد با برطرف کردن موانع موجود در آینده ای نزدیک شاهد فعالیت دوباره این شرکت تعاونی باشیم.
     فرماندار دشتستان نیز گفت: سیاست دولت حمایت از واحدهای تعاونی تولید به خصوص تعاونی ها و شرکت های تولید محصولات کشاورزی در استان و شهرستان می باشد.
     دکتر ارسلان زارع در بخش دیگری از سخنان خود افزود: شهرستان دشتستان از قطب های تولید محصولات کشاورزی است که با فعالیت مجدد این تعاونی زمینه ی اشتغال در منطقه فراهم می شود.
     بخشدار آبپخش نیز گفت: از مهمترین مشکلات این تعاونی بدهی معوق به بانک کشاورزی و ثبتی نبودن زمین محل تعاونی می باشد، که به دلیل عدم پرداخت تسهیلات مشمول هزینه های دیرکرد شده است.   1396/9/1 10:35        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :