دوشنبه 19 آذر 1397
فرماندار دشتستان : اقتدار و امنیت امروز ایران نه تنها در منطقه و خاورمیانه بی نظیر ، بلکه در جهان نیز کم نظیر است. (کدخبر: 1732)
فرماندار دشتستان : اقتدار و امنیت امروز ایران نه تنها در منطقه و خاورمیانه بی نظیر ، بلکه در جهان نیز کم نظیر است.     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، جلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار دشتستان ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. فرماندار دشتستان ضمن تشکر از حضور باشکوه  مردم  در مراسمات ماه محرم و راهپیمایی روز ۱۳ آبان گفت : در  اربعین حسینی  نیز به یقین یکبار دیگر  جهانیان عظمت حضور شیعیان و محبان امام حسین علیه السلام که عمدتا ایرانیان همیشه سربلند هستند را خواهند دید .
    دکتر ارسلان زارع  افزود: در روزهای گذشته ، مردم دنیا ، باری دیگر  شاهد انسجام بی بدیل ملت بزرگ ایران بودند که با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و همدلی و همزبانی با ریاست محترم جمهوری اسلامی و سایر روسای قوا و خدمتگزاران مردم ، همچنان ایران  کشوری مقتدر نه تنها در منطقه وخاورمیانه بی نظیر ،  بلکه در جهان نیز کم نظیر است. بدیهی است، هیچ قدرتی یارای ضربه زدن و خدشه وارد کردن به این امنیت ملی و اقتدار و آرامش مردم ایران را  ندارد.
     فرماندار دشتستان در بخشی دیگر از سخنان با بیان اینکه در آستانه روز ملی کیفیت هستیم اظهار داشت: روسای ادارات، نهادها ، اتاق اصناف و شرکت های تولیدی شهرستان وظیفه دارند برای ارتقای شاخص های استاندارد و کیفیت انجام کار اعم از تولید و خدمات کوشش وافر کنند تا با رعایت قانون،  ضوابط استاندارد و کیفیت، ضمن افزایش بهره‌ وری،  خدمات بهتر و بیشتری به مردم عزیزمان  ارائه گردد.
     دکتر زارع همچنین از شهرداران جدید شهرستان خواست تا با برنامه ریزی مناسب و اقدامات خوب و موثر در افزایش رضایت مردم کوشا باشند و در جهت استاندارد سازی فعالیت های خود و فضاهای ورزشی تفریحی ازجمله شهر بازی ها تلاش بیشتری کنند .
     رییس شورای اداری دشتستان در این جلسه روسای ادارات را به تغییر رویه در انتصابات مکلف کرد و گفت : شما مدیران باید  در انتصابات جدید خود اعم از  معاونین و مدیریت های داخلی اداری از بانوان و جوانان نیز استفاده کنید و این تکلیف مهم را در دستور کار خود قرار دهید.
     فرماندار دشتستان در خصوص پیاده روی ولایت نیز خطاب به مدیران شهرستان اظهار داشت: ضمن حضور خود با انجام همکاری های مناسب تلاش کنید تا با  برنامه ریزی خوب صورت گرفته ، بزرگترین پیاده روی استان که نمادی از انسجام و اتحاد مردم دشتستان و پیوند ناگسستنی آنان با اهل بیت  می باشد  به نحو شایسته برگزار شود.
     شایان ذکر است فرماندار دشتستان در خصوص رعایت تکریم ارباب رجوع ، تسریع در پاسخ استعلامات مراجعه کنندگان ، رعایت ضوابط مقررات و قانون و دانش افزایی کارکنان به روسای ادارات و نهادهای شهرستان تاکید نمود.
    محمد باقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حامیان دولت تدبیر و امید، اعضای محترم ستادهای دکتر روحانی و دیگر دستگاهها که حمایت خود را در ارتباط با انتصاب مهندس گراوند بعنوان استاندار بوشهر اعلام کردند افزود: از دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور که در 4 سال گذشته و در دولت دوازدهم با تدبیر و درایت تمام استاندار خوبی  برای استان بوشهر بخصوص در دولت دوازدهم منصوب کردند تشکر و قدر دانی می کنم. لذا از استاندار محترم استان بوشهر انتظار میرود که فضای همدلی، هماهنگی و شادابی که باعث پویایی جامعه خواهد بود فراهم کند. همچنین زمینه ای را فراهم کند که همه آحاد مردم بخصوص رسانه ها بتوانند حرف دل خود رابیان نموده و نقد منصفانه که توام با واقعیت باشد را بیان کنند.
    نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکل بیکاری خطاب به مدیران این شهرستان بیان داشت: هر یک از شما مدیران در حوزه خود خلاقیت و ابتکار بخرج دهید تا بتوانید راه حلی برای معضل بیکاری پیدا کنید چرا که مدیران گرانقدری چون شما قطعا میتوانند به رفع معضل بیکاری کمک کنند. همه ما با هم برابر، برادر و مسئولیم و در برابر مردم مسئولیت داریم و مسئولیت امروز خود را مدیون مردم عزیزمان هستیم  . 
   سعادت به دو منطقه محروم شهر برازجان اشاره کرد و افزود: محله حسین آباد و علی آباد شهر برازجان نسبت به سایر مناطق این شهر مشکلات بیشتری دارند لذا در این راستا انتظار میرود که شهردار، شورای اسلامی شهر برازجان و فرماندار محترم دشتستان عنایت ویژه ای به این دو منطقه قدیمی شهر برازجان داشته باشند.
   دربخش دیگری از جلسه حجه الاسلام شیخی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در خصوص نقش و اهمیت اربعین در تشیّع و اسلام سخن گفت و گردهمایی بزرگ محبّان ابا عبداله الحسین را نماد وحدت و اقتدار شیعه دانست.
   سرهنگ نعمت اله غلامپور فرمانده سپاه شهرستان نیز در خصوص پیاده روی ولایت (آخر ماه صفر) از برازجان تا امامزاده شاهزاده ابراهیم و برنامه ریزی صورت گرفته سخن گفت.
     در پایان جلسه شورای اداری مدیران و سرپرستان جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان و رئیس شورای اسلامی شهرستان معرفی و از خدمات مدیران سابق تقدیر به عمل آمد.


   1396/8/17 05:04        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )