چهارشنبه 21 آذر 1397
تصویب پیش نویس سند جامع سلامت دشتستان (کدخبر: 1722)
تصویب پیش نویس سند جامع سلامت دشتستان     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، پیش نویس سند جامع سلامت دشتستان در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری به ریاست فرماندار دشتستان تشکیل جلسه داده بود به تصویب رسید.
     دکتر ارسلان زارع در این جلسه ضمن بیان اهمیت و لزوم انجام همه فعالیت های بهداشتی و درمانی بر اساس سند جامع سلامت شهرستان گفت: تدوین این سند که با تلاش مدیریت و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان، ادارات شهرستان، سازمان های مردم نهاد، اصناف و جمعی از کارشناسان خبره صورت گرفته، موجب استفاده بهینه از منابع و ارتقای شاخص های سلامت شهرستان می گردد.
     فرماندار دشتستان در این جلسه بر توجه بیشتر به سلامت کودکان و دانش آموزان نیز تاکید کرد و خواستار نظارت بیشتر بر اماکن عمومی تهیه و توزیع انواع تغذیه گردید.
     سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز به اقدامات انجام شده در خصوص فعالیت ها و نظارت بر آب آشامیدنی شهرستان، اقدامات مداخله ای بهداشتی در مدارس و لزوم فرهنگ سازی بیشتر برای ممنوعیت مصرف دخانیات به ویژه در مکان های عمومی سخن گفت و خواستار رعایت مصوبه کارگروه مبنی بر ممنوعیت استفاده از دخانیات در پارک شهید کشتکار در زمان مقرر که اعلام می شود، توسط مردم شد.
     دکتر ماریا خویش دوست افزود: در طرح تحول سلامت، خدمات نوینی گروه های سنی مختلف به خصوص میان سالان و سالمندان توسط مراقبین سلامت ارائه می شود و لازم است مردم ، مسئولان و کارمندان در رده سنی 30 تا 70 سال به مراکز خدمات جامع سلامت مراجعه کنند تا از این خدمات بهره مند گردند.


   1396/8/13 07:20        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )