چهارشنبه 21 آذر 1397
تکمیل سد دالکی تا پایان دولت دوازدهم (کدخبر: 1721)
تکمیل سد دالکی تا پایان دولت دوازدهم     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، استاندار بوشهر، معاون امور عمرانی و فرماندار دشتستان از پروژه سد دالکی بازدید کردند.
     مهندس عبدالکریم گراوند در جریان این بازدید ضمن تشکر از دست اندرکاران اجرای این طرح ارزشمند از جمله کارفرما، پیمانکار و مشاور بر اجرای با کیفیت پروژه تاکید نمود.
     استاندار بوشهر همچنین گفت: برای اجرای طرح و ساخت سد دالکی در دشتستان چهار سال پیش بینی شده که امیدوارم با تامین اعتبار لازم تا پایان دولت دوازدهم تکمیل گردد.
     مهندس گراوند افزود: اولویت ما ، اجرای طرح های مربوط به آب آشامیدنی مردم و کشاورزی است و این پروژه علاوه بر تامین آب مورد نیاز 14 هزار هکتار از نخیلات ، پتانسیل تامین آب آشامیدنی بخشی از شهرستان دشتستان نیز دارد.
     ارسلان زارع فرماندار دشتستان در این بازدید نیز ضمن تشکر از حضور استاندار بوشهر از تلاش های انجام شده قدردانی کرد و اظهار امیدواری نمود با اجرای این طرح ارزشمند ، گامی موثر در توسعه دشتستان برداشته شود و علاوه بر تامین آب کشاورزی و حتی در آینده ، آب آشامیدنی ، منجر به تولید 24 مگاوات برق نیز گردد.
     شاهپور رجایی نیز در حاشیه این بازدید گفت: این سد از نوع خاکی با هسته آسفالتی با طول تاج سد به میزان 1176 متر و ارتفاع از پی 106 متر دارای دو تونل انحراف آب و با طراحی دبی سیلاب 2886 مترمکعب بر ثانیه در حال ساخت است.   1396/8/11 21:41        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )