دوشنبه 19 آذر 1397
اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی اولویت ماست. (کدخبر: 1716)
اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی اولویت ماست.     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، مراسم تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی دشتستان با حضور فرماندار شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل جهاد کشاورزی، جمعی از مسئولین، کشاورزان و کارکنان جهاد کشاورزی برگزار گردید.
     فرماندار دشتستان در این جلسه گفت: دولت و ملت سرافراز ایران در عرصه های مختلف سیاسی، امنیتی، اجتماعی و عمرانی موفقیت ها و دستاوردهای ارزشمندی را به دست آورده است، اما در خصوص اشتغال و تولید همچنان راه طولانی تا رسیدن به اهداف مطلوب باقی مانده است.
     دکتر ارسلان زارع افزود: برای تحقق اهداف برنامه های ششم توسعه اقتصادی و برنامه های اقتصاد مقاومتی بایستی از قابلیت ها و ظرفیت های موجود استفاده بهینه کرد.
     فرماندار دشتستان کشاورزی را به عنوان مهمترین رکن و محور توسعه و تولید و اشتغال در دشتستان عنوان نمود و اذعان داشت مدیریت، کارشناسان و کارکنان جهاد کشاورزی با انجام وظایف خود می توانند نقش موثری در این خصوص داشته باشند.
     نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با پیگیری های صورت گرفته مسئولین و اینجانب پروژه سد دالکی فعال می باشد و ان شاءالله با همت دولتمردان طرح تحول کشاورزی دشتستان اجرا می گردد.
     محمدباقر سعادت به تاثیر مهم کشاورزی در زندگی مردم دشتستان نیز اشاره و خواستار تلاش بیشتر کشاورزان برای افزایش تولید گردید.
     مدیرکل جهاد کشاورزی نیز در این مراسم گفت: دشتستان قطب کشاورزی استان بوشهر است که بیش از 85% بذر گندم استان را تولید می کند.
     محمدتقی منوچهری همچنین اظهار داشت: وجود رودخانه های شاهپور و دالکی و اجرای طرح های کشاورزی از جمله آبیاری نوین به عنوان ارکان موثر در رونق کشاورزی است که با فعالیت های آموزشی و ترویجی جهاد کشاورزی امیدوار به افزایش بهره وری در تولید می باشیم.
     در این مراسم از خدمات مهندس حمیدرضا جهانبخش مدیر سابق و مهندس محمدامین جلالی سرپرست جهاد کشاورزی تقدیر و مهندس منصور نوذری به عنوان مدیر جهاد کشاورزی دشتستان معرفی گردید.   1396/7/30 13:46        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )