پنجشنبه 29 شهریور 1397
فرماندار دشتستان : نیروی انتظامی در انجام وظایف ،موفق بوده است. (کدخبر: 1708)
فرماندار دشتستان : نیروی انتظامی در انجام وظایف ،موفق بوده است.به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار دشتستان در مراسم صبحگاه مشترک و عمومی انتظامی شهرستان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی شرکت کرده بود گفت: خرسندیم که نیروی انتظامی با عنایت خداوند قادر متعال، هدایت های فرماندهی معظم کل قوا و تلاش مجموعه فرماندهی و پرسنل انتظامی ناجا و همکاری شایسته مجموعه وزارت کشور، شورای امنیت کشور ، شورای تامین استان ها و شهرستان ها ، کارنامه ای موفق و قابل دفاع را بدست آورده است.
    دکتر ارسلان زارع افزود : این فداکاران سبز پوش و حافظان نظم و تامین کنندگان امنیت، با تلاش شبانه روزی ،با روحیه ایثارگری و اخلاق مداری و مردم محوری در استقرار نظم و امنیت در جامعه ، پیشگیری از وقوع جرم ، کاهش جرائم و افزایش کشفیات ، موفقیت های ارزشمندی را بدست آورده اند و امروز نیز با آگاهی همه جانبه و هوشمندانه ، مقتدرانه ماموریت های محوله برای ارتقای قانونمداری و حقوق شهروندی در جامعه انجام می دهند.
    فرماندار و رئیس شورای تامین در شهرستان دشتستان گفت : نیروی انتظامی در انجام وظایف خود ، موفق بوده است.ارتقای شاخص های امنیتی شهرستان نسبت به سال گذشته حاصل شده به طوری که در سال جاری ، قتل 36% کاهش یافته و تیر اندازی نیز 30% کمتر شده است.
     فرماندار دشتستان از خدمات و تلاش های وافر مجموعه انتظامی ، اعم از فرماندهی و پرسنل و همکاری مردم شهرستان تقدیر و تشکر نمود.
   در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین مصلح امام جمعه برازجان نیز گفت: نیروی انتظامی نماد صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.
مردم از خدمات نیروی انتظامی راضی هستند و ما هم از آنان تقدیر و تشکر می کنیم.
    سرهنگ سید جواد رضوی نیز گفت :نیروی انتظامی با رویکرد اجتماعی و مردم محوری با همکاری مردم تلاش نموده است تا امنیت و آسایش عمومی را فراهم آورد.
  ایشان افزود : از آنجایی که آموزش به مردم به ویژه دانش آموزان و جوانان در کاهش وقوع جرم اهمیت زیادی دارد، آموزش آنان در برنامه های ما بوده و با همکاری ادارات دولتی انجام داده ایم.   1396/7/15 10:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )