پنجشنبه 29 شهریور 1397
مراسم بازگشایی مدارس شهرستان (کدخبر: 1706)
مراسم بازگشایی مدارس شهرستان     به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، مراسم بازگشایی مدارس با حضور فرماندار ، امام جمعه و جمعی از مسئولان استان و شهرستان در دبیرستان سمیه برازجان برگزار گردید.
در این مراسم، فرماندار دشتستان ضمن تبریک هفته ی دفاع مقدس و تسلیت مناسبت ماه محرم، آموزش و پرورش را زیربنای توسعه و پیشرفت هر جامعه و کشوری دانست که بدون توجه به این مهم، توسعه ی پایدار ایجاد نخواهد شد.
     دکتر ارسلان زارع با اشاره به پیشرفت سه ساله اخیر آموزش و پرورش شهرستان در ارتقای شاخص معدل کتبی و قبولی در کنکور سراسری از دانش آموزان، اولیاء و معلمان و مدیریت آموزش و پرورش تشکر و قدردانی نمود.
     فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به توجه دولت تدبیر و امید به آموزش و پرورش، از اختصاص یازده میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ساختمان های آموزشی و تعمیر و تجهیز مدارس شهرستان خبر داد و گفت: از آنجایی که آینده درخشان هر جامعه ای به دستیابی بیشتر به تولید علم و فناوری اطلاعات و در ارتقای شاخص های آموزشی است ، همگی باید کوشش کنیم تا برای تحقق این هدف از طریق اجرای برنامه ششم توسعه نویدبخش ایرانی سرفراز در منطقه و جهان باشیم.
     شایان ذکر است در پایان برنامه از دانش آموزان برتر و رئیس دانشگاه فرهنگیان استان تقدیر به عمل آمد.


   1396/7/1 13:23        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )