دوشنبه 01 بهمن 1397
فرماندار دشتستان: مهارت آموزی زمینه ساز اشتغال (کدخبر: 1665)
فرماندار دشتستان: مهارت آموزی زمینه ساز اشتغال

به گزارش روابط عمومی شهرستان دشتستان، به مناسبت هفته فنی و حرفه ای، ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی فرماندار دشتستان و امام جمعه برازجان از مرکز فنی و حرفه ای دشتستان بازدید کردند.
فرماندار دشتستان ، در جمع کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای گفت: ار آنجایی که پایه و بستر اشتغال آموزش می باشد لذا مهارت آموزی زمینه ساز اشتغال است.
ارسلان زارع افزود، مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتستان در سال گذشته در راستای انجام رضایت خود موفق به آموزش بیش از 3000 نفر گردیده که شایسته تقدیر است.
فرماندار دشتستان، با تاکید بر گسترش آموزش در مرکز شهرستان و مراکز بخش ها خواستار افزایش رشته های آموزشی و مشارکت بیشتر بانوان در کلاسهای مهارت آموزی شد.
فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان دشتستان، با اعلام تامین اعتبار چهار میلیارد ریال برای تجهیز مراکز آموزش فنی و حرفه ای اظهار امیدواری نمود که در سال جاری بیش از گذشته نفرات بیشتری در کلاسهای آموزشی شرکت نمایند تا این مهم زمینه ساز اشتغال گردد.
امام جمعه برازجان، ضمن تبریک دهه کرامت و تبریک به مناسبت هفته فنی و حرفه ای از تلاشهای دکتر زارع ، آقای فرامرزی و کارکنان فنی و حرفه ای تقدیر و تشکر کردند.
آقای فرامرزی، یکی از راه های پیشرفت کشور، استان و شهرستان را فراهم نمودن زمینه های آموزشی و گسترش بیشتر دوره های آموزشی دانست. در این راستا مرکز فنی و حرفه ای دشتستان در چند سال اخیر در برگزاری دوره های مختلف جهت فراهم نمودن زمینه های آموزش مشاغل خانگی و خوداشتغالی دوره های مختلفی برگزار نموده که پس از پایان دوره گواهینامه به این عزیزان تعلق گرفته و همچنین وام های خوداشتغالی و مشاغل خانگی که در اختیار مددجویان کمیته امداد و بهزیستی قرار گرفته مجوز آنها پس از شرکت در دوره های فنی و حرفه ای صادر شده و این مرکز نقش خوبی در ایجاد اشتغال داشته است.
   1396/5/11 12:51        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )