پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
افتتاح دو پروژه‌های راه سازی با حضور استاندار در دشتستان/تصویر (کدخبر: 1579)
افتتاح دو پروژه‌های راه سازی با حضور استاندار در دشتستان/تصویر به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان؛همزمان با بزرگداشت دهه فجر 2پروژه راه روستایی طلحه- شاه پسرمرد بوشکان و گردنه گچ در بخش ارم دشتستان در آئینی با حضور استانداربوشهر، فرماندار دشتستان ،نماینده مردم  دشتستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان اسان بوشهر افتتاح شد.
استاندار بوشهر در این آیین گفت: تلاش مجموعه راه استان بویژه در حوزه راه و شهرسازی در راستای توجه دولت به روستائیان و عشایر بسیار ستودنی است.

دکتر مصطفی سالاری افزود: استان بوشهر در مقایسه با بسیاری از استانها در حوزه راه وضعیت بسیار خوبی دارد ولی انتظار داریم که به شرایط دلخواه برسیم.

وی در ادامه ضمن دیدار با مردم روستاهای پشت پر و رونی اظهارداشت: مسائل ومشکلات این دو روستا یادداشت و بررسی خواهد شد و جهت رفع آنها تلاش خواهیم کرد.

همچنین راه روستایی طلحه – شاه پسرمرد به طول چهار کیلومتر با دو دستگاه پل، 30هزار مترخاکبرداری و 20هزار متر خاکریزی با اعتبار 45میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است این محور ارتباطی به طول 9.5 کیلومتر بخشی از راه مواصلاتی گچ بین شهرستانهای کازرون و فراشبند به دشتستان در نقطه پشت پر و رونی است که پیش از این خاکی و بسیار سخت گذر بود و اکنون با اعتبار 50میلیارد ریال به بهره برداری رسید و همچنین این پروژه با 40هزار مترمکعب خاکبرداری، 67هزار مترمکعب خاکریزی و 9هزار و200تن آسفالت انجام شده که اکنون راه ارتباطی بخش ارم را مستقیم با کاهش یکساعتی به استان فارس وصل می کند.
   1395/11/20        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )