پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
چهار طرح عمرانی و صنعتی دربخش مرکزی افتتاح شد (کدخبر: 1577)
چهار طرح عمرانی و صنعتی دربخش مرکزی افتتاح شد  به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ؛ به مناسبت بزرگداشت دهه فرخنده فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار دشتستان  چهار طرح عمرانی و صنعتی با اعتبار 46 میلیارد ریال روز دوشنبه در آیینی در بخش مرکزی افتتاح شد.

یک واحد مسکونی به نمایندگی از واحدهای مسکونی بهسازی شده روستایی با اعتبار 500میلیون ریال و زمین چمن مصنوعی در روستای زیارت با مساحت یکهزار و600 مترمربع و اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال پروژه های عمرانی افتتاحی شهرستان دشتستان بود.
همچنین طرح صنعتی شرکت دکوراسیون داخل منزل با سرمایه گذاری 13میلیارد ریال و اشتغال زایی 12نفر و شرکت تولید بتن با سرمایه گذاری 20میلیارد ریال و اشتغال هشت نفر با ظرفیت تولید پنج هزار مترمکعب در سال طرحهای تولیدی بود که در شهرک صنعتی برازجان به بهره برداری رسید.

فرماندار دشتستان در آیین افتتاح این طرح ها گفت: ایجاد کارگاه ها و شرکت هایی که نه تنها سرمایه گذار و تولید کننده از آن بهره مند می شوند بلکه باعث ایجاد مشاغلی بطور مستقیم و غیرمستقیم خواهد شد بسیار ارزشمند است و مصداق اقتصاد مقاومتی است.
دکتر ارسلان زارع افزود: کار جوانانی که با پشتکار و نبوغ کالاهایی که شاید در کشور بی نظیر باشد و پیش از این تنها از خارج وارد می شده را تولید و مدیریت می کنند، ستودنی و قابل حمایت است.

   1395/11/18        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )