پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
کلنگ ساخت پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان بر زمین زده شد/تصویر (کدخبر: 1572)
کلنگ ساخت پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان بر زمین زده شد/تصویر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ؛در سومین روز از دهه مبارک فجر با حضور رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور،معاون عمرانی استانداری بوشهر ، فرماندار  دشتستان، نماینده مردم دشتستان و مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر  آیین کلنگ زنی ساختمان پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان برگزار شد.

 در این آیین رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور با درود به مردم خطه جنوب کشور و تبریک دهه فجر به مردم و مسئولین گفت: خوشحالم که امروز پروژه ای که خیر و برکت آن در جهت تسکین آلام مردم است آغاز می شود و این کلنگ زنی به معنای آغاز عملیات است.

دکتر نوربخش افزود: دولت یازدهم در حوزه بهداشت و درمان در استان بوشهر خدمات ارزنده ای از قبیل تاسیس یک بیمارستان در این استان، توسعه بیمارستان استان بوشهر، افزایش تخت های بیمارستانی و غیره. و امروز شاهد بهره برداری از 32 تخت در این بیمارستان و افتتاح دستگاه MRI خواهیم بود. اینها کمترین خدماتی است که دولت توانسته است ارائه دهد.

فرماندار دشتستان نیز با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی بر فجر آفرینان، گفت: بسیار خرسندیم که در ایام خجسته دهه فجر شاهد آیین کلنگ زنی ساختمان پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان که نه تنها از مطالبات اجتماعی بیمه شدگان تامین اجتماعی بلکه مطالبه آحاد مردم برازجان و شهرستان هستیم .

دکتر ارسلان زارع با تاکید بر خواست شهروندان دشتستانی مبنی بر جنرال کردن بیمارستان مهر برازجان ،افزود: تبدیل این بیمارستان به جنرال با توجه به فضای مناسبی که دارد می تواند جوابگوی نیازهای درمانی شهر برازجان و شهرستان دشتستان و همچنین شهرستان های دیگر نیز باشد.

شایان ذکر است ساختمان پلی کلینیک امام موسی کاظم(ع) در بلوار معلم شهر برازجان و با اعتبار 8 میلیارد تومان و زیربنای 2600 متر در سه طبقه احداث خواهد شد.

   1395/11/14 20:14        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )